2000-2500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000-2500

Qetartxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, FPS oyuncusuyum CS oynuyorum. 7.1 sağlam ses kasabileceğim ve güzel mikrofonu olan bir kulaklık arıyorum.
Şu an BlackShark v2X ve Cloud II arasında kaldım. Ne almalıyım? Bu modeller dışında bu fiyatta daha iyi bir kulaklık öneriniz varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim. İyi sosyaller.

İkisi de alınmaz.

Yeni bir hesap aç. SEPETTE100 kodunu kullanarak 100 TL indirim alabilirsin.

Ya da HS80 bakabilirsin. Ben şahsen V2 SE tercih ederdim. Güzel indirimde.

Off Rampage önerisi yapayim mi?

1712350537519.png

Bu fiyata ne Rampage alırsınız hocam var ya üff, şaka maka üstte Kaan hocamın attığı HS80 gayet iyi bir seçenek. Halihazırda indirimdeyken kaçırmayın derim.

İkisi de alınmaz.

Yeni bir hesap aç. SEPETTE100 kodunu kullanarak 100 TL indirim alabilirsin.

Ya da HS80 bakabilirsin. Ben şahsen V2 SE tercih ederdim. Güzel indirimde.

Hocam beyaz kulaklık pek istemiyorum ama özellik açısından daha iyi midir pek fikrim yok. V2 yi daha çok övüyolar ama SE ile normal v2 arasında ne fark var anlamadım fiyat farkı da var mı tam bilmiyorum. Benim için daha kaliteli ses vermesi, güzel ses kastırabilmesi ve mikrofonu önemli. V2 sanırım daha iyi

Bu fiyata ne Rampage alırsınız hocam var ya üff, şaka maka üstte Kaan hocamın attığı HS80 gayet iyi bir seçenek. Halihazırda indirimdeyken kaçırmayın derim.
Hocam pek bilmiyorum corsair sağlam marka ama bende razer sempatizanlığı var biraz. 🤓
V2 ye daha yakınım

Hocam beyaz kulaklık pek istemiyorum ama özellik açısından daha iyi midir pek fikrim yok. V2'yi daha çok övüyorlar ama SE ile normal V2 arasında ne fark var anlamadım fiyat farkı da var mı tam bilmiyorum. Benim için daha kaliteli ses vermesi, güzel ses kastırabilmesi ve mikrofonu önemli. V2 sanırım daha iyi

Hocam pek bilmiyorum Corsair sağlam marka ama bende Razer sempatizanlığı var biraz. 🤓
V2'ye daha yakınım

Mikrofon konusunda ufak fark da olsa HS80 daha iyi. Ben şahsen v2SE alırdım. USB Mic enhancer ile gelmesi büyük avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı