2000-2500 TL Laptop Önerisi

Polodaki_adam

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar universiteye gectigim icin laptopa ihtiyacim var, 2000-2500 TL arasinda kaliteli bir laptop ariyorum. Kullanma amacim genellikle sunum yapmak olacak fakat arada sirada CS:GO, LoL gibi oyunlari da oynatmasini istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar universiteye gectigim icin laptopa ihtiyacim var, 2000-2500 TL arasinda kaliteli bir laptop ariyorum. Kullanma amacim genellikle sunum yapmak olacak fakat arada sirada CS:GO, LoL gibi oyunlari da oynatmasini istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
Hangi şehirde yaşıyorsunuz?.
ACER AMD A10 OYUN&ÇİZİM İÇİN KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEMELİ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 618463985
Hp laptop 12 gb ram oyun canavarı - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 618099718
ASUS K55VD İ5 işlemcili 1 TB 8 GB RAM 2 EKRAN KARTI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 617984054

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi biraz daha arttırın en F/P sistem bu.
Acer Aspire A515-51-539J Intel Core i5 7200U 4GB 500GB Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı