2000-2500 TL Laptop Önerisi

Polodaki_adam

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar universiteye gectigim icin laptopa ihtiyacim var, 2000-2500 TL arasinda kaliteli bir laptop ariyorum. Kullanma amacim genellikle sunum yapmak olacak fakat arada sirada CS:GO, LoL gibi oyunlari da oynatmasini istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar universiteye gectigim icin laptopa ihtiyacim var, 2000-2500 TL arasinda kaliteli bir laptop ariyorum. Kullanma amacim genellikle sunum yapmak olacak fakat arada sirada CS:GO, LoL gibi oyunlari da oynatmasini istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
Hangi şehirde yaşıyorsunuz?.
ACER AMD A10 OYUN&ÇİZİM İÇİN KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEMELİ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 618463985
Hp laptop 12 gb ram oyun canavarı - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 618099718
ASUS K55VD İ5 işlemcili 1 TB 8 GB RAM 2 EKRAN KARTI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 617984054

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi biraz daha arttırın en F/P sistem bu.
Acer Aspire A515-51-539J Intel Core i5 7200U 4GB 500GB Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı