2000-2500 TL PC toplama

Bütçe
2000-2500tl arası

electus_8

Decapat
Daha fazla  
GTA 5, Apex Legends, LOL falan kaldırsa, oyuncu bilgisayarı olsun yeter. Sizden tek PC toplamada yardım istiyorum, bir de son tek şey diyeceğim şimdi belki parçaların içinde dersiniz 240GB SSD diye.
Şimdi 240GB SSD alırsam zaten işletim sitemi 100 GB + GTA 5 100GB=bana kalan 40 GB 50 çok az kalır. O yüzden siz karar verin. Ne olur yardım edin bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cevabın için teşekkürler ama ekran kartı yok ve güç kaynağı çok zayıf kalır artı RAM'lerin hızı düşük ben daha iyi fiyata daha güzel topladım da belki buradan birisi benden daha iyi toplar diye dsordum ama teşekkürler.

Cevabın için teşekkürler ama ekran kartı yok ve güç kaynağı çok zayıf kalır artı RAM'lerin hızı düşük ben daha iyi fiyata daha güzel topladım da belki buradan birisi benden daha iyi toplar diye dsordum ama teşekkürler.
Topladığın sistemi görebilir miyim hocam?

Ekran kartı APU sistem. Güç kaynağı sistem için yeterli. İlerde PSU yükseltmesi yaparsınız. Oyunlarsa sizi üzmez. Ve topladığınız sistemi yazabilirmisiniz ?

Edit: 2x4GB olduğu için Ramler'in hızı düşük. Tek 8 GB Apu sistemlerde Fps kaybı yaratıyor.

-amd 200ge ama 2.el (tanıdık)
-rx460 2.el ama (tanıdık)
-corsair 8gb ram 3000ghz
rampage 500w 80+plus
-WD 1T HDD
-
-amd 200ge ama 2.el (tanıdık)
-rx460 2.el ama (tanıdık)
-corsair 8gb ram 3000ghz
rampage 500w 80+plus
-WD 1T HDD
-
şuan sahura yetişmem lazım eksik düzensiz yazdım sonradn dönücem

Merhabalar konuyu okudum da bir şey merak ettim. Mesela bu önerdiğiniz sistemi aldık diyelim ekstra olarak laptopumda bulunan harddiski de takabiliyor muyum? Yani bir ssd bir harddisk yapabilir miyim?

Merhabalar konuyu okudum da bir şey merak ettim. Mesela bu önerdiğiniz sistemi aldık diyelim ekstra olarak laptopumda bulunan harddiski de takabiliyor muyum? Yani bir ssd bir harddisk yapabilir miyim?
Yapabilirsin hocam fakat laptop Harddiskleri masaüstü Harddisklerinden 1 inç daha küçüktür. Bu yüzden bunun gibi bir dönüştürücü kullanman gerekecek.

GTA 5, Apex Legends, LOL falan kaldırsa, oyuncu bilgisayarı olsun yeter. Sizden tek PC toplamada yardım istiyorum, bir de son tek şey diyeceğim şimdi belki parçaların içinde dersiniz 240GB SSD diye.
Şimdi 240GB SSD alırsam zaten işletim sitemi 100 GB + GTA 5 100GB=bana kalan 40 GB 50 çok az kalır. O yüzden siz karar verin. Ne olur yardım edin bu konuda.

Ilerde yukseltme yapmayacaksaniz RX 560'li bir sistem alin. Eger ekran karti alirim diyorsaniz APU toplayin.
Amd Ryzen 3 1200 3,1 Ghz 12nm (3,4 Ghz Max.) Socket Am4 Yd1200bb - n11.com

Corsair Cmk8gx4m1d3000c16 Vengeance 8gb 3000mhz Ddr4 Cl16 Siyah - n11.com

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Asus rx560 arez ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus rx560 arez ekran kartı kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.

Aerocool Tomahawk A1 1x12cm Frgb Fanlı Mıdı Tower - n11.com

Aerocool Vx Plus 400w Psu Ae Vxp400 - n11.com

Seagate Barracuda St3500413as 3.5" 500 Gb Hdd Fiyatları ve Özellikleri
2. El GTX 960 gibi bir kart da tercih edebilirsiniz 700TL civarına.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı