2000-2500 TL sistem önerisi

Bu sistemde darboğaz yaşarsınız ama gittiği yere kadar kullanın derim. Bütçeyide 50₺ aştım sorun olur mu?

IMG_20190708_202029.JPG

Hocam önerdiğiniz işlemci çok kötü bir işlemci. İntel G4560 Önerdiğiniz işlemciden daha iyi performans veriyor.
Oyunda 3-5 FPS daha iyi diye ölü bir platform önerecek değilim. Olaya sadece işlemcinin oyunda verdiği performanstan bakarsanız yanılabilirsiniz. R3 1200'de bu kadar kötüleme. Pcpartpicker'dan baktığımda bu ikiliyi kullananlar memnun.

Bu sistemi toplayacağına arkadaş bütçe hazırlasın kendine.
Allah aşkına bu sistem diyorsunda neresinde ne var anlamadım.

Oyunda 3-5 FPS daha iyi diye ölü bir platform önerecek değilim. Olaya sadece işlemcinin oyunda verdiği performanstan bakarsanız yanılabilirsiniz. R3 1200'de bu kadar kötüleme. Pcpartpicker'dan baktığımda bu ikiliyi kullananlar memnun.

Allah aşkına bu sistem diyorsunda neresinde ne var anlamadım.
Evet 3-5 FPS Fark ediyor çünkü sistem ortalama bir oyunda 30 fps veriyor. Pcpartpicker USER tabanlıdır ve ölçümlerin yarısı botlar tarafından yapılmıştır. Maşallah herşeyi biliyorsunuz evet ölü bir platform Ryzen 3 1200 o kadar canlıki şuan 4k 60 Hz Desteği sunuyor komiksiniz.

Platformu kastederken AM4 ve LGA 1151'i kastetmiştim anlayamadıysan o senin sorunun benim değil😉
Fark ediyor çünkü sistem ortalama bir oyunda 30 fps veriyor.
Yuh be atma. O ekran kartı Witcher 3 Ultra'da 55-65 FPS veren bir kart.
Pcpartpicker USER tabanlıdır ve ölçümlerin yarısı botlar tarafından yapılmıştır.
Ben yorumlara baktıydım ama neyse...

Komiksin gibi kelimeler yazıcaksan hiç yazmayayım. Nede olsa otomatikman hakaret moduna geçmişsin...

Platformu kastederken AM4 ve LGA 1151'i kastetmiştim anlayamadıysan o senin sorunun benim değil😉

Yuh be atma. O ekran kartı Witcher 3 Ultra'da 55-65 FPS veren bir kart.

Ben yorumlara baktıydım ama neyse...

Komiksin gibi kelimeler yazıcaksan hiç yazmayayım. Nede olsa otomatikman hakaret moduna geçmişsin...
Witcher 3 Ultrada 55-65 FPS mi veriyor?
Kaynak belirtiniz lütfen. Bu işten anlamıyorsanız insanlara sistem önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynak belirtiniz lütfen bu işten anlamıyorsanız insanlara sistem önermeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben ekran kartı için görüş belirttim! Bana sakın sistem önerip önermeme konusunda görüş bildirme haddin değil!

Witcher 3 Ultrada 55-65 FPS mi veriyor?
Kaynak belirtiniz lütfen. Bu işten anlamıyorsanız insanlara sistem önermeyin.
Gereksiz bir gerginlik yaratıp hakaret vari konuşmalarınız ile nereye varmaya çalışıyorsunuz anlamadım. Eğer önerdiği sistemi stabil bulmadıysanız siz onerseydiniz veya önerdiği sistemin yanlışını söyleseydiniz insan gibi bizde birşeyler kapardık belki ? Ayrıca da raporladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı