2000-2500 TL Sistem Toplama

OyunMenyağı

Centipat
Bir akrabam var, 2000-2500 TL arası bir bütçesi olduğunu ve bir dizüstü alacağını söyledi. Zar zor ikna ettim etme eyleme diye sonunda ikna oldu. Sizden ricam bu bütçeye göre bir sistem önerebilir misiniz? Ben az buçuk anlıyorum ama PSU falan onlardan hiç anlamıyorum. O yüzden size danışmak istedim. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir akrabam var, 2000-2500 TL arası bir bütçesi olduğunu ve bir dizüstü alacağını söyledi. Zar zor ikna ettim etme eyleme diye sonunda ikna oldu. Sizden ricam bu bütçeye göre bir sistem önerebilir misiniz? Ben az buçuk anlıyorum ama PSU falan onlardan hiç anlamıyorum. O yüzden size danışmak istedim. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Monitör dahil ise biraz zor. Ama imkansız değil.

Sadece kasa varsayın elinde hiçbir ekipman yok ama sadece kasa olarak düşünün ben sadece nasıl bir şey toplayabiliriz onu görmek istiyorum. Oyun amaçlı ama öyle çokta yeni oyunlar falan için değil zula,cs go,valorant,gta 5 gibi oyunları düşük ayarlarda da olsa bir sistem toplanır mı? Onu merak ettim.

3000G.
B450M S2H.
2x4 2400 MHz ve üstü RAM işinizi görecektir.
Thermaltake Litepower 450W apfc PSU.
A400 240 GB SSD.
Aerocool Aero One frost RGB kasa.
Monitör için 2. el 300-400 TL'ye 1080P temiz bir monitör işini görecektir.

Şu bilgisayara göz atabilirsiniz kasayı Aerocool Streak 500W yapın. 2150 TL yapıyor. Monitörü de ikinci el bakmanız gerekiyor eğer bu sistemi almak isterseniz.
3000G.
B450M S2H.
2x4 2400 MHz ve üstü RAM işinizi görecektir.
Thermaltake Litepower 450W apfc PSU.
A400 240 GB SSD.
Aerocool Aero One frost RGB kasa.
Monitör için 2. el 300-400 TL'ye 1080P temiz bir monitör işini görecektir.
Bunların ikiside apu sistem de mi ekran kartı yok bunların

Yeni konular

Geri
Yukarı