2000-2500 TL sistem toplama

Daha fazla  
Merhabalar. 6-7 ay önce işe başladıktan sonra kendi bilgisayarımı sattığım için şu an bilgisayarsız kaldım. Fakat canım o kadar Metin2-LoL oynamak istiyor ki tekrardan düşük bir bütçe ile bilgisayar toplama ihtiyacım doğdu. Bütçem 2000, en fazla 2500 TL. Bu doğrultuda bu bütçe ile ekran dahil olacak şekilde Metin2 ve LoL oynayabileceğim bir sistem toplayabilirsek çok sevinirim. 0 takıntım yok 2. el olması fiyat açısından tercihim. Herkese teşekkür ederim.

1050'li bir sisteme ihtiyacım yok hocam, istediğim tek şey LoL Metin2 oynamak sadece o kadar. Boşuna 1050 alıp fiyat yükseltmeme gerek yok

Bütçe Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar 3000 TL düşük bir bütçe biliyorum fakat oynamak istediğim oyunlar sadece League of Legends ve Metin2. Bu doğrultuda çok pahalı bir sisteme ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi bütçem monitör dahil 3000 TL. 3000 TL'lik bir sistemle uğraşmayacağınızı biliyorum ama rica etsem yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu konularda pek bilgili değilim bütün parçaları ikinci el olarak toplayabiliriz daha uygun olur. HDD'ye ihtiyacım yok elimde 1TB'lık var. Bilgili kişiler yardımcı olursa çok sevinirim. 1000TL'lik sistemler bile Metin2 LoL açıyor o tarz birşeyde toplayabiliriz hiç fark etmez. Herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
1050'li bir sisteme ihtiyacım yok hocam, istediğim tek şey LoL Metin2 oynamak sadece o kadar. Boşuna 1050 alıp fiyat yükseltmeme gerek yok.

Bütçe güncellemesi.

Merhaba arkadaşlar 3000 TL düşük bir bütçe biliyorum fakat oynamak istediğim oyunlar sadece League of Legends ve metin2. bu doğrultuda çok pahalı bir sisteme ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi bütçem monitör dahil 3000 TL. 3000 TL'lik bir sistemle uğraşmayacağınızı biliyorum ama rica etsem yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu konularda pek bilgili değilim bütün parçaları ikinci el olarak toplayabiliriz daha uygun olur. HDD'ye ihtiyacım yok elimde 1TB'lık var. Bilgili kişiler yardımcı olursa çok sevinirim. 1000TL'lik sistemler bile Metin2 LoL açıyor o tarz birşeyde toplayabiliriz hiç fark etmez. Herkese teşekkür ediyorum.

Monitör 22 İnç
Corsair Kasa + Psu
Anakart+İşlemci+Ram
HD 6870 Ekran Kartı
1900 TL toplam böyle bir sistem dediğin oyunları ve GTA 5 gibi oyunları açabilir 30-40 FPS Rahat'da oynarsın elinde HDD varmış zaten pazarlıkta yap bundan daha iyi sistemlerde toplanabilir benim bulabildiklerim bunlar.

Geri
Yukarı