Xiaomi hesabı yok ama var gözüküyor

Kusho

Decapat
Hesap birkaç yıl önce yanlışlıkla silinmişti sanırım tam nedenini hatırlamıyorum. Ama ayarlar -> Xiaomi hesabı'na gelince bir hesap olduğu gözüküyor. Şifreyi sıfırla deyince telefon numarasını girince böyle bir hesap yok diyor. Cihazlar'da telefon gözükmüyor ve hesabı sil deyince hiçbir şey olmuyor. Telefonda sürekli "oturum sona erdi. Tekrar oturum açın." bildirimi var. Hesap var mı yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem hesabınız silindi ama bug yüzünden var gözüküyor. Ben de Xiaomi hesabı ile ilgili birkaç kez bug yaşamıştım. Eğer hesabınız silinmediyse telefon numarası ile şifrenizi sıfırlayabilmeniz gerekiyor, ben birkaç kez unuttuğumda öyle yapmıştım.
Hocam şifreyi hatırlamıyorum verileri sıfırlayınca hesaba (varsa) komple erişememe durumu olur mu?

Benim düşüncem hesabınız silindi ama bug yüzünden var gözüküyor. Ben de Xiaomi hesabı ile ilgili birkaç kez bug yaşamıştım. Eğer hesabınız silinmediyse telefon numarası ile şifrenizi sıfırlayabilmeniz gerekiyor, ben birkaç kez unuttuğumda öyle yapmıştım.
Verileri temizledim ama ayarlarda bir şey değişmedi. Ben de sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum ama hala emin değilim.

Hocam numara kaydederken de Xiaomi Hesabı diye gözüküyor bir türlü anlam veremedim varsa neden yok diyor.

Son düzenleme:
MIUI şaşırtmıyor hocam. Kökten çözüm istiyorsanız telefonu sıfırlamayı deneyin bir.
Hala çözüm bulunmazsa son çare o gözüküyor. Ama telefon sıfırlanınca da hesap sıfırlanır mı? Mesela başka bir telefona geçsem yine aynı Xiaomi hesabı kalmıyor mu?

Bir de o hesaba kayıtlı telefon numaralar (varsa) onlar ne olur acaba? Onları görmenin bir yolu var mı ki?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı