2000-2500 TL SSD 2TB önerisi

LoftyWarrior

Kilopat
Daha fazla  
Mevcut 8 yıllık hard diskim bozuldu yerine SSD almak durumundayım. Bütçem 2000-2500 TL. M.2 takamıyorum çünkü anakart 1 soket var ve dolu. Samsung öncelik olabilir.

Yani 2 TB mı yoksa 2 tane 1 TB mı mantıklı? Fiyat açısından değil ama.
Hem boş yere SATA portu doldurmaya gerek yok, hem 2 TB daha ucuz.

Yani 2 TB mı yoksa 2 tane 1 TB mı mantıklı? Fiyat açısından değil ama.

Yani şöyle düşünmek lazım 1TB için 500 hız alıyorsun + 1TB içinde 500 hız 2'sini de kullanılacağı için daha pratik olacaktır. Mesela 1 'ine oyunları kurarsınız diğerine de programları. Programları ve oyunları aynı anda açtığınızda oyunlar 1. SSD'den çalışır programlar 2.SSD'den çalışır daha performanslı olur. Umarım anlatabilmişimdir :)

Evet fiyatına dikkat etmedim teşekkürler.
Yani şöyle düşünmek lazım 1TB için 500 hız alıyorsun + 1TB içinde 500 hız 2'sini de kullanılacağı için daha pratik olacaktır. Mesela 1 'ine oyunları kurarsınız diğerine de programları. Programları ve oyunları aynı anda açtığınızda oyunlar 1. SSD'den çalışır programlar 2.SSD'den çalışır daha performanslı olur. Umarım anlatabilmişimdir :)
Evet haklısın mantıklı şimdi arkadaş 2300'lük attı fiyat açısından mantıklı bu seferde yine de teşekkürler.

1 mesaj var oda ürün orijinal değil demiş. Hmm

Evet fiyatına dikkat etmedim teşekkürler.

Evet haklısın mantıklı şimdi arkadaş 2300'lük attı fiyat açısından mantıklı bu sefer de yine de teşekkürler.

1 mesaj var oda ürün orijinal değil demiş. Hmm

Satıcı konusunda dikkatli olun. Teknosa vatan gibi yerlerden almanız daha iyi olur. Amazon da ki ürünü de amazon.tr satsaydı düşünmeden alın derdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı