2000-2500 TL telefon tavsiyesi

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar 2500 TL ölçeğine kadar ama 2000-2200 geçmeyi çok istemiyorum açıkcası. Bu aralıkta yani, bir telefon istiyorum. Aradığım özellikler şunlardır;

• Sık sık PDF kullanıyorum ve borsa ile ilgileniyorum. Bu açıdan bana ekranı üzmeyecek ve bence büyük ekranlı en azından 4 inçten büyük bir telefon istiyorum. Küçük ekranın sorun olmayacağını düşünen arkadaşlar sebebini de söylerse iyi olur, sadece öyle daha iyi olacağını düşünüyorum ama tartışalım yine de.
  • Sarj süresi önemli bir kriter, günü rahatlıkla çıkarması gerekiyor açıkcası.
  • Stabil bir cihaz istiyorum, her ne kadar android kısmına açmış olsamda iOS'ta olabilir telefon.
  • İkinci el karşıtlığım yok uygun fiyatta bulunabilirse al diyeceğiniz cihazlara da açığım.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung bilmiyorum hocam, Touchwiz eskisi gibi olmasından korkuyorum. 5000 pil var ama, önemli olan işletim sisteminin onunla entegre çalışması, çok başarılı bir telefon olduğunu düşünmüyorum Vibe P1 nin...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı