2000-2500 TL'ye ekran kartı önerisi

tekin 18

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konu başlığını eklediğimde benzer konularda 4-5 tane ileti çıktı. Ama en yakın tarih 3 sene önce. Bu yüzden umudum az ama bu fiyatlarda PES 21-22 ve FIFA 21-22 oyunlarını kasmadan oynayabileceğim bir ekran kartı tavsiyeniz var mı? AMD r7.250 vardı driver yükleyince siyah ekran oluyor sanırım arızalandı. Onun biraz üstünde bu fiyatlarda 2.el ekran kartı tavsiye eder misiniz? R7'de normal ayarda kasmalar oluyordu. 1 ayda bu kadar atabildim köşeye tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, konu başlığını eklediğimde benzer konularda 4-5 tane ileti çıktı. Ama en yakın tarih 3 sene önce. Bu yüzden umudum az ama bu fiyatlarda PES 21-22 ve FIFA 21-22 oyunlarını kasmadan oynayabileceğim bir ekran kartı tavsiyeniz var mı? AMD r7.250 vardı driver yükleyince siyah ekran oluyor sanırım arızalandı. Onun biraz üstünde bu fiyatlarda 2.el ekran kartı tavsiye eder misiniz? R7'de normal ayarda kasmalar oluyordu. 1 ayda bu kadar atabildim köşeye tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Bütçenizi eğer 1000 TL arttırırsanız kesinlikle RX 6600 almalısınız şu an 2500'e aklıma gelen R7 ve R9'lar var.

Bütçenizi eğer 1000 TL arttırırsanız kesinlikle RX 6600 almalısınız şu an 2500'e aklıma gelen R7 ve R9'lar var.
2.el değilmi hocam bu dediğin link filan varmı tahmini fiyatımı yazdın. Birde gtx 1050 ti varmış letgoda fiyatları uygun geldi ve youtubede yüksek ayarda pes 22 denemesi var ne kadar doğru bilmem. Birde AMD'mi Nvidia'mı oyun için ?

Hocam seni darboğaz etmeyeyim ama letgodan ekran kartı ararken şu kasa denk geldi. PES 21-22 için uygunmu sence ? Bendeki kasada RAM filanda 4 gb zaten.

Arkadaşlar yokmu elinde olan bu fiyatlarda. Elimdeki para uçmadan yardımcı olsanız :(

Son düzenleme:
Hocam il belirtirseniz yardımcı olurum.

GTX 1650 var 2000 civarına onu alabilirsiniz.
Cidden kafam allak pullak oldu.PES 21-22 FIFA 21-22 için nasıldır bu kart ? Sizmi satacaksınız ? Aramaya yazıyorum kimi iyi diyor kimi yaramaz ama tabi neye göre kullanıldığına bağlı.dediğim gibi 1050 ti ve 8 gb ramli kasaya 3500 vercektim bu daha iyi performans verir sorunsuz dersen bu sitedeki birisinden almak letgoya göre daha güvenli olur tabii. Yerim istanbul g.o.p

Cidden kafam allak pullak oldu. PES 21-22 FIFA 21-22 için nasıldır bu kart? Sizmi satacaksınız? Aramaya yazıyorum kimi iyi diyor kimi yaramaz ama tabii neye göre kullanıldığına bağlı. Dediğim gibi 1050 Ti ve 8 GB RAM'li kasaya 3500 vercektim bu daha iyi performans verir sorunsuz dersen bu sitedeki birisinden almak Letgo'ya göre daha güvenli olur tabii. Yerim İstanbul g. O. P

Hocam ben satmıyorum genel piyasası ölye 1050 Ti sistem 3500'e iyi gibi ama diğer bileşenler ne.

GTX 1050 Tİ + Asrock H110M + İntel G4600 + Seagate 1 TB HDD Team 8 GB DDR4
Bu nasıldır hocam 3500 civarına PES serisi ve FİFA serisi için yüksek ayarda.​

1050 Ti yüksek ayarlarda oynatmaz ama düşük orta ayarlarda 45 60 alır.
Hadi ya :( Daha önce r7 250 vardı arızalandı onda orta ayarda oynatırdı 4 gb ram ile bu ondan bile fazla farkı olmayan bir kartmı ?

Yotubede 1050 ti ile yüksek ayar gösteriyor ama videolarda doğru değil o zaman.

Geri
Yukarı