2000-2500 TL'ye ekran kartı önerisi

Yani bu 1050 ti AMD R7 250'den epey öndemi hocam doğrumu anladım ? Valla fazla anlamıyorum bu sistemlerden kusura bakma.

Bunumu önerisin benim attığım 1050 ti'li kasa yerine.

Yani bu 1050 ti AMD R7 250'den epey öndemi hocam doğrumu anladım ? Valla fazla anlamıyorum bu sistemlerden kusura bakma.
hocam 1050 Ti katlar R7 250 yi

Bunumu önerisin benim attığım 1050 ti'li kasa yerine.
işlemci olarak daha iyi ve anakart değiştirmene gerek kalmaz işlemci değiştirmek istediğinde ekran kartları ise hemen hemen aynı

hocam 1050 Ti katlar R7 250 yi
O zaman R7 250 ve 4 gb ram ile orta ayarda oynadığım PES 21'i 1050 ti ve 8 gb ram ile yüksek oynayabilirim bu mantıkla. Sağol başkan valla biraz aydınlandım en azından şu konuda.

Çokta fazla zamanını almadan son olarak benim attığım sistem ile senin attığın sahibindendeki sistem arasında aman aman fark yok ise 1050 ti olanı almak salakça olmaz değilmi.

O zaman R7 250 ve 4 GB RAM ile orta ayarda oynadığım PES 21'i 1050 Ti ve 8 GB RAM ile yüksek oynayabilirim bu mantıkla. Sağ ol başkan vallahi biraz aydınlandım en azından şu konuda.

Çok da fazla zamanını almadan son olarak benim attığım sistem ile senin attığın sahibindendeki sistem arasında aman aman fark yok ise 1050 Ti olanı almak salakça olmaz değil mi?

Hocam işlemci olarak daha iyi ekran kartları ise hemen hemen aynı parça kalitesi güzel benim attığımı almanız daha iyi olur ama 1050 Ti da kötü değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemci farklı ama çok fark yok.

Hocam işlemci olarak daha iyi ekran kartları ise hemen hemen aynı parça kalitesi güzel benim attığımı almanız daha iyi olur ama 1050 Ti da kötü değil.
Sağolasın hocam benim attığımla 3 gündür yazışıyoruz pazartesi gelip alacağım dedim senin attığından 500 tl civarı daha uygun ama değer diyorsun.Senin dediğin satıcıyı bir arayayım bakalım birde bu kartlarda mınıng olayı olma şansı daha yüksek denmişti oda şansa kalıyor anladığım.

Attığınız sistemde işlemci vasat ondan attığım daha iyi.

Sağ olasın hocam benim attığımla 3 gündür yazışıyoruz pazartesi gelip alacağım dedim senin attığından 500 TL civarı daha uygun ama değer diyorsun. Senin dediğin satıcıyı bir arayayım bakalım bir de bu kartlarda mınıng olayı olma şansı daha yüksek denmişti oda şansa kalıyor anladığım.

RX 560 ile mining yapılmaz. 570 580 470 480 de yapılıyordu.

İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz, 3201 Mhz, 4 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci

Hocam benim şu anki kasamdaki işlemcim bu. Bunu alacağım kasaya taksam bu nasıl 1050 ti olana nazaran işlemci olarak. Son dedim ama kusura bakma her zaman bulunmuyor senin gibi usanmadan cevap yazan :)

İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-4570 CPU @ 3.20GHz, 3201 MHz, 4 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.

Hocam benim şu anki kasamdaki işlemcim bu. Bunu alacağım kasaya taksam bu nasıl 1050 Ti olana nazaran işlemci olarak. Son dedim ama kusura bakma her zaman bulunmuyor senin gibi usanmadan cevap yazan :)

i5 4570 daha güçlü ama eski Pentium DDR4 ve daha yeni ama bence AM4 sistem alın Ryzen7 5800x3D ye kadar yolu var upgrade olarak.

i5 4570 daha güçlü ama eski Pentium DDR4 ve daha yeni ama bence AM4 sistem alın Ryzen7 5800x3D ye kadar yolu var upgrade olarak.
Hocam sahibindendeki arkadaşı aradım sesi güven verdi açıkçası.Sağolsun 300 tl indirimde yaptı yani hemen hemen 1050ti'li kasa fiyatına geldi.Sen performans olarak kardeşim bana güven dersen pazartesi gidip alıyorum. Bak kasada sorun çıkar bilmem ne filan demem tabiki sadece benim diğer dediğime göre bu daha performanslı aynı fiyata dersen :)

Hocam sahibindendeki arkadaşı aradım sesi güven verdi açıkçası. Sağ olsun 300 TL indirimde yaptı yani hemen hemen 1050 Ti'li kasa fiyatına geldi. Sen performans olarak kardeşim bana güven dersen pazartesi gidip alıyorum. Bak kasada sorun çıkar bilmem ne filan demem tabii ki sadece benim diğer dediğime göre bu daha performanslı aynı fiyata dersen :)

Hocam performans olarak sizin attığınız sistemden daha iyi bana temiz gibi geldin hem güncellemesi çok daha kolay diğer sisteme göre.

Geri
Yukarı