2000-2500TL 4K Televizyon önerisi

Aslında 4K almanıza gerek yok. 4K yayın yok, sürekli 4K yada HDR yapım izleyebileceğiniz bir içerik üreticisi yada yüksek hızlı internet yok, 4K görüntü veren konsol yada pahalı bir PC yok ise.
Bence Full HD televizyonlara bakın bu tür düşük bütçe ile paranızın karşılığını daha iyi alabilirsiniz.
Bu fiyata en kaliteli Vestel var. Tavsiyem 1080p bakmanız.
Bu bile değmez o parayı vermeye. Üzülüyorum resmen ya bildiğin tüm dünyanın ulaştığı temel ürünlere halkımız ulaşamıyor. Neyimiz eksik sanki.

Aslında 4K almanıza gerek yok. 4K yayın yok, sürekli 4Kya da HDR yapım izleyebileceğiniz bir içerik üreticisi ya da yüksek hızlı internet yok, 4K görüntü veren konsol ya da pahalı bir PC yok ise.
Bence Full HD televizyonlara bakın bu tür düşük bütçe ile paranızın karşılığını daha iyi alabilirsiniz.

Bu bile değmez o parayı vermeye. Üzülüyorum resmen ya bildiğin tüm dünyanın ulaştığı temel ürünlere halkımız ulaşamıyor. Neyimiz eksik sanki.

Peki 1080P ve Smart TV özelliği olan bir TV öneriniz var mıdır.

Dijitsu ve Hi level var anca. Kendim 49UHL650 kullanıyorum.
Memnun musunuz hocam? A101'e gelmişti fiyatı baya uygundu. Tavsiye forumunda da öneriliyordu diye biliyorum. Tvlere fazla para verilmemesi gerektiğini söyleyenler var. Çünkü ömürleri fazla olmuyor diyorlar.
Aslında 4K almanıza gerek yok. 4K yayın yok, sürekli 4K yada HDR yapım izleyebileceğiniz bir içerik üreticisi yada yüksek hızlı internet yok, 4K görüntü veren konsol yada pahalı bir PC yok ise.

Aslında Netflix, Amazon, Youtube vs için kullanılacak ise daha iyi olabilir. Tabi internet hızı 20 25 mbps ve daha üzeri olursa.

Sadece uydu yayınları izlenecek ise o zaman gerek olmayabilir. Git gide Full HD televizyon bulmak da zorlaşacak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı