2000-3000 Arası küçük ekranlı sağlam telefon önerisi

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Arkadaşlar halihazırda J8 kullanıyorum ve ekranı büyük geliyor. Son iPhone SE 2 felaketinden sonra iOS almaya çok istekli olsam da Android almaya karar verdim. Küçük ekranlı, 2019'dan sonra çıkmış, 3500-4000 mah, güzel kameralı bir telefon arıyorum. PUBG gibi FPS oyunlarını hiç oynamıyorum. Instagram, WhatsApp, Youtube, Spotify, Netflix'te rahat rahat gezinebileceğim bir şey istiyorum. Bütçem 2000-3000 TL arası, şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not 1: 2. El ihtimaller arasında ve bütçede 200-300 TL oynama olabilir.
Not 2: Samsung, Huawei, Xiomi gibi markalardan olursa çok sevinirim.

Eğer getirtebilirseniz Google Pixel markasına bakın derim, ben kompakt ve küçük ekranlı telefon aradım bulamadım.
Xiaomi Mi 8 SE bakabilirsiniz depolama avantajıda var
bu arkadaşın önerisi de güzel. Meizu 16th (ekran 6")de bakabilirsiniz. Güncelleme konusunda okumanız gereken bir kaç haber var fakat telegramda inanılmaz aktif bir grupları var. Herkese yardımcı oluyorlar. Ben güvenip alamadım, biraz pişmanım.

Arkadaşlar halihazırda J8 kullanıyorum ve ekranı büyük geliyor. Son iPhone SE 2 felaketinden sonra iOS almaya çok istekli olsam da Android almaya karar verdim. Küçük ekranlı, 2019'dan sonra çıkmış, 3500-4000 mah, güzel kameralı bir telefon arıyorum. PUBG gibi FPS oyunlarını hiç oynamıyorum. Instagram, WhatsApp, Youtube, Spotify, Netflix'te rahat rahat gezinebileceğim bir şey istiyorum. Bütçem 2000-3000 TL arası, şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not 1: 2. El ihtimaller arasında ve bütçede 200-300 TL oynama olabilir.
Not 2: Samsung, Huawei, Xiomi gibi markalardan olursa çok sevinirim.
2.el olarak S10e bulabilirseniz o fiyatlara sizin isteklerinizi karşılayacak bir telefon.
Not:Bataryası sizin istediğiniz gibi değil ama gene de fikir vermek açısından dursun mesaj.

Xiaomi Mi 8 SE bakabilirsiniz depolama avantajıda var.
Mantıklı bir seçenek ama modem dosyası ayrı güncelleme dosyaları ayrı tek tek uğraşmak gerekiyor, alırken dikkat de edilmeli. Telefona global güncelleme de gelmiyor Çin'e özel olduğu için ama gelgelelim 1400₺ gibi bir fiyata amoled ekran ve güzel bir işlemcili telefon sahibi oluyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı