Küçük ekranlı telefon önerisi

Seçooo

Centipat
Şu an iPhone 5S kullanıyorum çok sık telefon değiştiren birisi değilim arkadaşlar. 5 senedir aynı telefonu kullanıyorum. Cebime sığabilecek bir telefon istiyorum. Kamerası iyi olsun ve sosyal uygulamalar çalışsın yeterli. Teknosa'da sorduğumda bir yetkili kesinlikle Samsung S10'e almalısnız dedi ama fiyatı nedeniylede kararsız kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni telefonlardan kompakt olan sanırım tek telefon s10e. Eski dersen Sony’nin kompakt modelleri var fakat eski ve bir tık kalın

Butceniz nedir? Xiaomi Mi A3 oldukca ideal bir telefon. Ayrica yeni kasa ekran oranlari eskiye gore oldukca iyi. Sizin telefon yaklasik 13 cm falan. Bu 15 cm.
Edit : Vatan'dan ekran boyutu 4,7 - 6", fiyati da 3000 TL'ye kadar olanlari filtreleyince 34 telefon cikiyor. Ekran boyutu kucuk olanlara bakinca ekran-kasa orani kotu oldugu icin boyutlari yine de kuculmuyor.
5 inch 4.7 inch 5.5 inch 5.7 inch 5.2 inch 5.8 inch 500 - 999 TL 2000 - 2999 TL 1000 - 1999 TL Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
Butceniz nedir? Xiaomi Mi A3 oldukca ideal bir telefon. Ayrica yeni kasa ekran oranlari eskiye gore oldukca iyi. Sizin telefon yaklasik 13 cm falan. Bu 15 cm.
Edit : Vatan'dan ekran boyutu 4,7 - 6", fiyati da 3000 TL'ye kadar olanlari filtreleyince 34 telefon cikiyor. Ekran boyutu kucuk olanlara bakinca ekran-kasa orani kotu oldugu icin boyutlari yine de kuculmuyor.
5 inch 4.7 inch 5.5 inch 5.7 inch 5.2 inch 5.8 inch 500 - 999 TL 2000 - 2999 TL 1000 - 1999 TL Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri - Vatan Bilgisayar

acıkcası aklımda iki seçenek var birincisi ufak coçuğum var sürekli telefonu oynuyor bazen atıyor o yüzden en fazla 2000 tl vermek ( bu içinde samsung A40 İTHALAT garantili düşündüm ne dersiniz?)
ikinci seçenekte 4000-5000 zorlamak olcak o zamanda sanırm samsung s10e ile iphone 8 arası kalcam ? iphone alışınca geçiş yaparken çok zorlanırmıyım bilemedim

acıkcası aklımda iki seçenek var birincisi ufak coçuğum var sürekli telefonu oynuyor bazen atıyor o yüzden en fazla 2000 tl vermek ( bu içinde samsung A40 İTHALAT garantili düşündüm ne dersiniz?)
ikinci seçenekte 4000-5000 zorlamak olcak o zamanda sanırm samsung s10e ile iphone 8 arası kalcam ? iphone alışınca geçiş yaparken çok zorlanırmıyım bilemedim
Ben gelirden bagimsiz bir telefona o kadar para verilmesi taraftari degilim. Su an 2000 TL bandindaki telefonlar ile tepe modeller arasinda oyun bgimlisi degilseniz fark yok denecek kadar az. Fotograf kaliteleri de ancak profesyonelleri ilgilendirecek kadar azaldi. Yalniz seciminiz ne olursa olsun Spigen Armor tarzi bir kilifla kullanilmasi taraftariyim.

Sanırım daha düşük bütçeli bir şey istiyorsunuz Xiaomi Mi 9SE modeline bakabilirsiniz ama artık büyük telefonlara alışmak gerek.

Bütçe 3500 civarı derseniz LG G7 bakabilirsiniz 6.1 inch ekranı var.

düşük bütçede samsung a40 ithalat garantili düşündüm ,, bütçe artırınca ise en fazla 5000 olur onda ise samsung s10e iphone 8 dısında pek secenek yok sanırm :(

Geri
Yukarı