2000-3000 TL %70 klavye önerisi

Bütçe
2000 TL - 3000 TL
Hocam 5075B+ 2400TL'ye denk geliyor. Bütçeniz rahatlıkla el veriyorsa alabilirsiniz. 5075S 2000TL'ye denk geliyor galiba. Eğer bütçede sıkıntınız varsa ve kablosuz olsun şartı yoksa 5075S de tercih edebilirsiniz.

Yok hocam Wireless çok önemli benim için aha sipariş veriyorum teşekkürler.
Hocam son olarak bu klavye uzun ömürlü olur mu? @Güllaç

Son düzenleme:
Yok hocam Wireless çok önemli benim için aha sipariş veriyorum teşekkürler.
Hocam son olarak bu klavye uzun ömürlü olur mu? @Güllaç
Hocam tabii ki de uzun ömürlü olur. Ki zaten hangi satıcı "benim klavyem 5 yılını doldurmadan bozulmaz" gibi bir iddiada bulunuyor ki. Akko çoğu klavye üreticisinden kaliteli ürün piyasaya süren bir markadır. Güvenle alabilirsiniz.

Hocam tabii ki de uzun ömürlü olur. Ki zaten hangi satıcı "benim klavyem 5 yılını doldurmadan bozulmaz" gibi bir iddiada bulunuyor ki. Akko çoğu klavye üreticisinden kaliteli ürün piyasaya süren bir markadır. Güvenle alabilirsiniz.

Hocam sorma sebebim kablosuz bağlantının bir süre sonra gecikme yapması vs. 2.4GHz yok denecek kadar az gecikme yapıyormuş doğru mudur?

Hocam sorma sebebim kablosuz bağlantının bir süre sonra gecikme yapması vs. 2.4gihz yok denecek kadar az gecikme yapıyormuş doğru mudur?

Ben 1-2 klavyemi 2.4GHz dongle ile kullandım ve fark hissetmedim. İllaki gecikme oluyordur fakat yok denecek kadar ve bizim fark edemeyeceğimiz kadar az bir gecikmedir.

Bu arada hocam şöyle bir bilgi vereyim. Eğer klavyeyi kablosuz kullanacaksanız RGB Full time açıkken klavyenin bataryası yaklaşık 30-40 saat dayanır. RGB kapalıyken kablosuz olarak kabaca en az 350-400 saat kullanabilirsiniz diyebilirim. Haberiniz olsun diye söylemek istedim.

Ben 1-2 klavyemi 2.4GHz dongle ile kullandım ve fark hissetmedim. İllaki gecikme oluyordur fakat yok denecek kadar ve bizim fark edemeyeceğimiz kadar az bir gecikmedir.

Bu arada hocam şöyle bir bilgi vereyim. Eğer klavyeyi kablosuz kullanacaksanız RGB Full time açıkken klavyenin bataryası yaklaşık 30-40 saat dayanır. RGB kapalıyken kablosuz olarak kabaca en az 350-400 saat kullanabilirsiniz diyebilirim. Haberiniz olsun diye söylemek istedim.

Hocam RGB açık kullanan biri değilim, alınca denerim modlarını.

Fiyatı düşer mi düşmez mi diye düşünüyorum şu an anlık ikna olursam direkt sipariş veriyorum. Bilgiler girili, fiyatı düşer mi diye düşünüyorum şu an :D

Geri
Yukarı