2000-3000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000-3000

Salih Erol

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 | Asus Phoenix 1650 | Gskill 2x8 3200MHz
2000-3000 TL bir ekran kartı almayı planlıyordum ama fiyatlar çok yükseldi ve bu fiyat aralığında ekran kartı bulamıyorum. Sizce ne alabilirim?

2000-3000 TL bir ekran kartı almayı planlıyordum ama fiyatlar çok yükseldi ve bu fiyat aralığında ekran kartı bulamıyorum. Sizce ne alabilirim?

Ülkenin ekonomik sıkıntısının olduğu bir dönemde zorunlu bir harcamanız olmadığı sürece para harcamanızı önermiyorum. Zaten stok sıkıntısı da var bence beklemeniz daha mantıklı olacaktır.

Kendi tercihi hocam ama o fiyata şu an 1660 bulursa şükretsin.
Hocam komik olan ne söyleyin beraber gülelim.
Komik olan bekleyin demeniz. Sizin gibiler kasım ayında sistem alacaklara da bekleyin dedi, beklediler ve olan oldu. Dolar artarsa, mining'ten daha kötü olur piyasa.

Komik olan bekleyin demeniz. Sizin gibiler kasım ayında sistem alacaklara da bekleyin dedi, beklediler ve olan oldu. Dolar artarsa, Mining'ten daha kötü olur piyasa.

Hocam şu anki ekran kartı fiyatları dolar 15 TL olsa bile daha pahalı bundan bunu biliyorsunuz değil mi? Çok basit bir hesaplamayla hesaplayabilirsiniz şu anki piyasa dolar 15TL'ye çıksa bile daha pahalıya geliyor herkesin kendi görüşü sabredip 2060 almak var ben bekleyemem deyip hazır sistem alan veya direk tek alanda var kişisel tercih hazır sistemler gene uyguna geliyor alınacaksa hazır sistem alınmalı.
3.000TL'lik 2060 olmuş 6.500TL dolar 7TLken piyasa düzelse dolar 15 TL olsa aynı fiyata denk geliyor gene.

Yeni konular

Geri
Yukarı