2000-3000 TL kablosuz oyuncu mouse önerisi

Bütçe
2000-3000
hocam helios markasını daha önce duymamıştım kalitesinden şüphe duymalı mıyım
daha bilinen marka almam daha uzun ömürlü olmaz mı ?
Fantech markası en eski ekipman markalarından birisidir. Kalitesi iyidir.
Mediamarkta gidip deneyin. Ama benim tavsiyem bilinen markalardan almanız.
Fantech bilinen marka değil mi?
Siz bilmiyorsunuz diye bilinmeyen marka olmuyor bu markalar. O zaman VGN/Ninjutso/Lamzu da bilinmeyen marka?

Siz bilmiyorsunuz diye bilinmeyen marka olmuyor bu markalar. O zaman VGN/Ninjutso/Lamzu da bilinmeyen marka?

Hocam haklısınız lakin ben Razer veya Logitech almayı düşünüyorum burada da benim aradığım özellikler ve fiyat olarak 2 mouse var GPX ve DA V3 özellik olarak V3 daha iyi ama boyut olarak biraz büyük seçim yapmam gerekiyor elimin boyutları uzunluk 17 cm genişlik 10 cm.

Hocam haklısınız lakin ben Razer veya Logitech almayı düşünüyorum burada da benim aradığım özellikler ve fiyat olarak 2 mouse var gpx ve da V3 özellik olarak V3 daha iyi ama boyut olarak biraz büyük seçim yapmam gerekiyor elimin boyutları uzunluk 17 cm genişlik 10 cm.

Hocam dediğim gibi palm için DA3 Pro claw için Viper 2 Pro'dan sasmayin.

Hocam V3 Pro mu yoksa G PRO X Superlight mı?

Superlight eski teknoloji hocam D3 Pro farkı fazlasıyla atar bir.
Bakmışsın her el CS de 1.oluyorsun 😂

Hocam haklısınız lakin ben Razer veya Logitech almayı düşünüyorum burada da benim aradığım özellikler ve fiyat olarak 2 mouse var gpx ve da V3 özellik olarak V3 daha iyi ama boyut olarak biraz büyük seçim yapmam gerekiyor elimin boyutları uzunluk 17 cm genişlik 10 cm.

Benim de 17 X 8 on numara oturuyor elime.

Gerçekten şu ülke dışında başka ülkelerde bu kadar fosil ürünlere para bayanları görmedim daha.
Arkadaşlar Helios 2 Pro fersah fersah önde GPX'den. Heliosun tek rakibi DA V3 Pro şu an. Başka bir rakibi yok o bütçede.
Kesinlikle Helios 2 Pro alın. Alamayacaksanız bekleyin DAV3 Pro indirimlerini.

Ben fanteche bilinmeyen marka demedim xd. O saydıgın markalar arasında da VGN hariç hepsine okeyim. Stok, iade, garanti bakımından Razer daha iyi.

Ben fanteche bilinmeyen marka demedim xd. O saydıgın markalar arasında da VGN hariç hepsine okeyim. Stok, iade, garanti bakımından Razer daha iyi.
Razerın o bakımdan iyi olmasının tek sebebi Türkiye konjüktüründe lamzu ve saydığım diğer markaların bulunmamaları ya da yeni girmeleri.
VGN Dragonfly serisi de gayet iyi aslında neden sevmiyorsun ki?

Arkadaşlar kablosuz oyuncu mouse almayı düşünüyorum. Şu anda Razer Viper Mini kullanıyorum elime tam oluyor. Biraz büyük ama tutuş tipim mouse uygun. Kablosuz mouse geçmeyi düşünüyorum. Bütçemiz 2000-3000 arası. Şu anda Hepsiburada'da G PRO Wireless 2600 TL önerir misiniz ya da başka öneriniz var mı?

Razer naga V2 HyperSpeed alabilirsin. 17 tuşlu bir canavardır kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı