2000-3000 TL kulak içi silikonlu kulaklık önerisi

Pweck

Kilopat
Daha fazla  
Razer Hammerhead TWS 2. nesil kulaklığımı kaybettiğim için onun ses kalitesini aratmayacak yeni kulaklık arıyorum. Çok memnundum, zamanında 900 TL'ye almıştım fakat şu an fiyatı uçmuş. Bu aralığa daha iyi bir tavsiyeniz varsa beklerim.

Buds 2 Pro hangi özellikleriyle öne çıkıyor hocam? FreeBuds Pro 2'nin daha geniş frekans aralığı olması ilgimi çekmişti. Ses kalitesine bayağı önem veriyorum da.

Konfor ve ANC özellikleri bayağı iyi ses kalitesi zaten üst düzey asla üzmeyecek bir ses kalitesi var.

Geniş frekans aralığının 20-20.000Hz'den ötesinin pek bir önemi kalmıyor insan kulağının daha yüksek veya daha düşük frekansları duyma yetisi yok.

Konfor ve ANC özellikleri bayağı iyi ses kalitesi zaten üst düzey asla üzmeyecek bir ses kalitesi var.

Geniş frekans aralığının 20-20.000Hz'den ötesinin pek bir önemi kalmıyor insan kulağının daha yüksek veya daha düşük frekansları duyma yetisi yok.
Peki 24 Bit Hi-Fi özelliği sadece Galaxy telefonlara mı özel yoksa Xiaomi telefonumda da kullanabilir miyim?

24 bit olduğu zaman cihaz Hi-Fi olmuyor yani gerçek Hi-Fi cihazın yerini tutacak bir ürün değil ikisi de.
Bildiğim kadarıyla aac Codec'te 24 bit desteklemesi gerekiyor.
Samsung seamless codec veya scalable Codec'in yerini tutmuyor ama yine de FreeBuds Pro 2'den alınması daha mantıklı olan bir cihaz.

24 bit olduğu zaman cihaz Hi-Fi olmuyor yani gerçek Hi-Fi cihazın yerini tutacak bir ürün değil ikisi de.
Bildiğim kadarıyla aac Codec'te 24 bit desteklemesi gerekiyor.
Samsung seamless codec veya scalable Codec'in yerini tutmuyor ama yine de FreeBuds Pro 2'den alınması daha mantıklı olan bir cihaz.
Teşekkür ederim cevaplarınız için hocam tam alacaktım ki Buds 2 Pro'nun sadece mor rengi var 3200 TL'ye ve açıkcası hoşuma gitmedi.. Onun yerine başka öneri yapma şansınız var mı?

Samsung saatim var, Buds kulaklıkları saatimden kontrol edebilmem güzel bir özellik bu yüzden buds 2 almayı düşünüyorum. Buds 2'yi Razer Hammerhead TWS 2. nesil ile kıyaslarsak downgrade mi olur upgrade mi hocam?

Teşekkür ederim cevaplarınız için hocam tam alacaktım ki Buds 2 Pro'nun sadece mor rengi var 3200 TL'ye ve açıkçası hoşuma gitmedi. Onun yerine başka öneri yapma şansınız var mı?

Renk bekleyin sadece renk stoku yok diye daha düşük bir model almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı