2000-3000 TL Oyun Amaçlı Laptop Tavsiyesi

sametcanaydogdu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller. Direkt olarak konuya geçiyorum. 2000-3000 TL civarı bir laptop almayı düşünüyorum. Laptopu oyun amaçlı kullanacağım. Bu fiyatlara güzel bir gaming laptop bulamadım, size danışmak istedim. Eğer oyun oynamak için laptop bulamazsam 3000 TL'ye bir masaüstü toplayıp 1000 TL'ye bir laptop mu alsam? Lütfen yardım edin, kafam çok karıştı. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

3000 liraya en fazla GTX 950M tabanlı bir laptop alabilirsiniz. Fakat o paraya GTX 950M den 3 kat daha güçlü masaüstü GTX 1060 tabanlı bir sistem toplanabilir.

Öncelikle iyi sosyaller. Direkt olarak konuya geçiyorum. 2000-3000 TL civarı bir laptop almayı düşünüyorum. Laptopu oyun amaçlı kullanacağım. Bu fiyatlara güzel bir gaming laptop bulamadım, size danışmak istedim. Eğer oyun oynamak için laptop bulamazsam 3000 TL'ye bir masaüstü toplayıp 1000 TL'ye bir laptop mu alsam? Lütfen yardım edin, kafam çok karıştı. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.
https://www.amazon.com/dp/B017DK1EY...nkCode=asn&ascsubtag=s1473877213958e1laa52378 amazonda böyle birşey var ama türkiyeye gönderiyorlarmı bilmiyorum amerikada bir akraban varsa o alsın getirsin ama masaüstü toplamak daha sağlıklı olcaktır

Monster' a bakabilirsin. Ama malzeme kalitesi MSİ Ve ASUS' a göre bir azcık düşüktür. (y)

Laptop ile oyunu aynı kefeye koymamak gerekir şahsi fikrime göre güçlü sistem olur ise laptop ısınacaktır ve soğutma ince bir laptopta yetersiz olacaktır. masaüstü tavsiye ederdim lâkin taşınabilirlik önemli ise söz konusu olamaz. Sürekli gelişen oyun sektörünün ihtiyaçlarınıda göz önünde bulundurmak gerekiyor.

bidaha indirim olunca bizimde haberimiz olsun yaw :D
Karnesini gösterip aldı... Şanslı velet... :D

Laptop ile oyun aynı kefeye koymamak gerekir şahsi fikrime göre güçlü sistem olur ise laptop ısınacaktır ve soğutma ince bir laptopta vasat olacaktır. masaüstü tavsiye ederdim lâkin taşınabilirlik önemli ise söz konusu olamaz.

Ama ''taşınabilirlik''... Mesela ben de arkadaşıma masaüstü önerdim ama yeri yoktu, ne yapsın...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı