2500-3000 TL Arası Oyun Amaçlı Laptop Önerisi

Batuhan Akbaba

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller.

Düşüncelerini almak istediğim @Recep Baltaş ve @Ali Güngör ağabeyimizi davet edelim.

Öncelikle amacım oyun oynamak. Eylül ayı sistem tavsiyelerinde MSI GL62 6QD-079XTR oyuncu laptopu tavsiye edilmiş. Birde Monster Abra A5 V6.2 /3 versiyonları mevcut ssd ve hdd modelli olmak üzere. Fiyat olarak aynı fiyata ikisinide alabiliyoruz.

-MSI'da 6.Nesil Intel Core i5-6300HQ işlemci varken, Monster'da Intel® Skylake Core™ i7-6700HQ işlemci mevcut.
-MSI'da 8gb DDR4 2133 mHz ram varken, Monster'da 8gb DDR3L 1600MHz ram var.
-MSI'da 2 gb ddr3 GeForce GTX950M 128bit varken, Monster'da 4GB GDDR5 GeForce GTX950M 128-Bit DX12 ekran kartı mevcut.
-MSI'da Klavye aydınlatması mevcut değil. Monster'da beyaz aydınlatma mevcut.

Genel olarak özellikler bu şekilde. Kasa kaliteleri veya soğutucuları hakkında çok fazla bilgim yok önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum. Bir kaç gün içinde alacağım. Özellikle Recep ağabey ve Ali ağabey yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

3000 üstüne 250 tl daha ekleyip : Dell 7559 B70D128W81C Bunu

Yok katamam derseniz HP X8M23EA Pavilion 15-bc010nt Core i5-6300HQ 8GB 1TB GTX960M 4GB 15.6" Full HD IPS FreeDOS (Çanta Hediyeli) | sanalmarketim Bunu

İkisinde de gtx960m var ve ikiside sogutması olsun performansı olsun güzel laptop dur.

Şimdi burada hp çok ısınıyor ya diye kötüleyenler olucaktır onları aldırış etme. Hp nin bu laptopunda sogutması gerçekten iyi.

Öncelikle hayırlı bayramlar hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Dell almayı düşündüm fakat servis konusunda eskisi kadar iyi olmadıklarını öğrendim. Açıkçası tedirgin oldum.

Hp'ye geçmişten beri ısınamadım o sebeple tercihlerim arasında yok hocam öncelik olarak yukarıda belirttiğim iki modeli düşünüyorum

O
Öncelikle hayırlı bayramlar hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Dell almayı düşündüm fakat servis konusunda eskisi kadar iyi olmadıklarını öğrendim. Açıkçası tedirgin oldum.

Hp'ye geçmişten beri ısınamadım o sebeple tercihlerim arasında yok hocam öncelik olarak yukarıda belirttiğim iki modeli düşünüyorum

O zaman monster al derim. Çünkü Msi gl62 ekran kartı olarak Gddr3 ekran kartı kullanıyor ve oldukça eskidi artık ddr3 ekran kartı.

O

O zaman monster al derim. Çünkü Msi gl62 ekran kartı olarak Gddr3 ekran kartı kullanıyor ve oldukça eskidi artık ddr3 ekran kartı.

Teşekkürler hocam yorumunuz için banada monster sıcak geliyor ddr3 ramler oyuna fazla etki etmediği düşüncesindeyim

@Recep Baltaş ve @Ali Güngör ağabey sizden de üstte ki model hakkında yorum bekliyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı