2000-3000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
2000-3000 TL

WortsYT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese, 2000-3000 TL arasında telefon almayı düşünüyorum. Ancak aklımda biraz bütçemi zorlasa da P40 Lite var.
Ama gönlüm iPhone 7 ve tabii ki ikinci el garantili, kutulu, faturalı bulunabiliyor çünkü. Ben hangisini tercih edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese, 2000-3000 TL arasında telefon almayı düşünüyorum. Ancak aklımda biraz bütçemi zorlasa da P40 Lite var.
Ama gönlüm iPhone 7 ve tabii ki ikinci el garantili, kutulu, faturalı bulunabiliyor çünkü. Ben hangisini tercih edeyim?
iPhone 7 gerçekten hala işlemcisiyle iyi bir telefon fakat kamera konusunda sizi pek mutlu etmeyebilir haliyle eski olduğu için.

Bu fiyata başka düzgün telefon yok cidden.

Hocam bütçeni biraz daha yukarıya çekmeyi düşünürsen 48MP'lik Casper VIA X20 derim sana.

Bu fiyata başka düzgün telefon yok cidden.
[/Qu

Herkese teşekkür ederim. Redmi Note 9 Pro 128 GB aldım bakalım memmun olacak mıyız.

Geri
Yukarı