2000-3000TL klavye önerisi

Parcalar geldiğinde Toplamayı pek beceremem ve şanssız biri olduğum için sorun çıkar diye düşünüyorum . Onerebildiginiz en iyi beyaz klavye th66mi tr de kimsenin önerdiğini göremedim cogunluk rk61 diyor
Amazon gibi begenmedigimde iade edebiliyor müyüm AliExpress de? Birde tüm keycapslar oluyor mu bu klavyeye yoksa özellik mı var dikkat etmek gereken
Bim'e gelse 49.90 tl ye, almam.

Rk61 mi th66mi mı?

TH66 Yellow Switch, RK61'den kat kat daha üstün. Aliexpress'te 15 gün iade var ama nasıl işliyor bilmiyorum. TH66'ya birde Amazon'dan bakın derim.
Blue switch seçeceğim bunu bir netlestirelim. Blue switch harici eksisi nedir rk61in? Full beyaz olduğu için daha hoşuma gitti th66dan

Rk61 mi th66mi mı?

Blue switch seçeceğim bunu bir netlestirelim. Blue switch harici eksisi nedir rk61in? Full beyaz olduğu için daha hoşuma gitti th66dan
O zaman RK61 alın. Şahsen TH66 kat kat daha iyi. Bu arada AliExpress'teki de beyaz TH66, videodaki gibi siyah değil.
Güzel şaka. Maksimum klavye bilgisi bu olsa gerek. Az araştırın lütfen.

Son düzenleme:
O zaman RK61 alın. Şahsen TH66 kat kat daha iyi. Bu arada AliExpress'teki de beyaz TH66, videodaki gibi siyah değil.

Güzel şaka. Maksimum klavye bilgisi bu olsa gerek. Cahillik.
Hocam neden kat kat daha iyi ? Switchi aynı , iksiide pbt ikisinde bluethoot ikisi de hotswapple . Bana daha üstün olan tarafını söyleyin 800 TL fark ödeyip alayım

Hocam neden kat kat daha iyi ? Switchi aynı , iksiide pbt ikisinde bluethoot ikisi de hotswapple . Bana daha üstün olan tarafını söyleyin 800 TL fark ödeyip alayım
Switch aynı değil. RK61 RK Switch kullanırken TH66 Gateron kullanıyor. Gateron daha iyi. Ayrıca Stab kalitesi olarak TH66 daha iyi, Lubelu geliyor. Ses tekerleği var TH66'da. TH66 PBT iken RK61 ABS.

Switch aynı değil. RK61 RK Switch kullanırken TH66 Gateron kullanıyor. Gateron daha iyi. Ayrıca Stab kalitesi olarak TH66 daha iyi, Lubelu geliyor. Ses tekerleği var TH66'da. TH66 PBT iken RK61 ABS.
Anladım. Tek renk olsa direk alırdım ama şu sarı renkler çok kötü geldi gözüme . Keycaps ne onerirsiniz o sarilari kapatmak için. Araştırdım ama stab ve lubelu ne demek bulamadim açıklama yaparmisiniz (2kat fiyatına değer mı ki rk61in iki katı fiyatı.)

İlk olarak Blue ve red Switch denedim ve red Switch 200TL'lik klavyeden fakri yok benim için. Nedeni ise sesi tam olarak mekanik klavyenin hakkını veriyor diyemem. Blue Switch denedim ve aşık oldum diyebilirim (Logitech klavyeden)
İkinci olarak neden Blue Switch bu bütçeye ayip olsun? Kalitesi mı kötü sesini mı sevmiyorsunuz.
Üçüncü olarak neden yellow Switch onneriyorsunuz sesinden dolayı mı? Blue benzerliğinden mi? Ki ben videoda izledim normal mekanik olmayan klavyeden farkı yoktu sanki. Hepsini cevaplarsanız sevinirim.

Bir de bu klavye hakkında ne düşünüyorsunuz 1700TL olarak görünüyor.

Razer Switch bakabilirsiniz hocam Blue gibi ses çıkarıyor ama red gibi performanslı.

Anladım. Tek renk olsa direk alırdım ama şu sarı renkler çok kötü geldi gözüme . Keycaps ne onerirsiniz o sarilari kapatmak için. Araştırdım ama stab ve lubelu ne demek bulamadim açıklama yaparmisiniz (2kat fiyatına değer mı ki rk61in iki katı fiyatı.)
Hocam siz RK61 alın, size yeterli gelecektir. Fakat Banggood'dan alın. Alırken Türkiye Direkt Postayı seçin. Hem verginiz ödenecek hem de hızlı gelecek. Kesinlikle seçin.

Hocam siz RK61 alın, size yeterli gelecektir. Fakat Banggood'dan alın. Alırken Türkiye Direkt Postayı seçin. Hem verginiz ödenecek hem de hızlı gelecek. Kesinlikle seçin.

Hocam sizi çok sıkmış olabilirim kusura bakmayın . Ama switchlerinin rk olması hoşuma gitmedi birde pbt olmaması..
Bütçem 3k kadar çıkar almışken birkere almak isterim.
Tam sipariş geçecek iken iptal ettim sizin onerdiginiz klavyeyi inceliyorum
Ekstara keycaps onerirsiniz sevinirim o sarı renklerin yerine. Mesela sarı olmasın beyaz mavi felan olabilir sarı eski görünüyor . Ses yükseltme yeri değişti değişiyor sanırım ona da alternatif renkli birşey onerirsiniz sevinirim . Birde
Araştırdım ama stab ve lubelu ne demek bulamadim açıklama yaparmisiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Stab kaliteli olursa Space Bar gibi uzun tuşlar sallanma yapmaz.

Hocam sizi çok sıkmış olabilirim kusura bakmayın . Ama switchlerinin rk olması hoşuma gitmedi birde pbt olmaması..
Bütçem 3k kadar çıkar almışken birkere almak isterim.
Tam sipariş geçecek iken iptal ettim sizin onerdiginiz klavyeyi inceliyorum
Ekstara keycaps onerirsiniz sevinirim o sarı renklerin yerine. Mesela sarı olmasın beyaz mavi felan olabilir sarı eski görünüyor . Ses yükseltme yeri değişti değişiyor sanırım ona da alternatif renkli birşey onerirsiniz sevinirim . Birde
Araştırdım ama stab ve lubelu ne demek bulamadim açıklama yaparmisiniz
Keycapsleri AliExpress'ten temin edebilirsiniz. Önerim yok, keycapslere çok bakmıyorum. Discord kullanıyorsanız YouTube'da Swarcow adlı kanalın Discord'una gelin. Bende oradayım oradaki arkadaşlarım daha bilgili.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı