2000-3000TL klavye önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Stab kaliteli olursa Space Bar gibi uzun tuşlar sallanma yapmaz.

Keycapsleri AliExpress'ten temin edebilirsiniz. Önerim yok, keycapslere çok bakmıyorum. Discord kullanıyorsanız YouTube'da Swarcow adlı kanalın Discord'una gelin. Bende oradayım oradaki arkadaşlarım daha bilgili.
Sk64s hakkında ne düşünüyorsunuz onerdiginiz klavye ile olculdugunse eksisi artısı nedir sizce ? İkisinin arasında kaldım da

Sk64s hakkında ne düşünüyorsunuz onerdiginiz klavye ile olculdugunse eksisi artısı nedir sizce ? İkisinin arasında kaldım da
Şahsen TH66 varken asla almayacağım bir klavye. Belki hoşunuza gider birde buna bakın derim:

Yine Yellow Switch öneririm. Alırken Kesinlikle Türkiye Direkt Postayı seçin. Hem verginiz ödenecek hem de hızlı gelecek. Videodaki Satın Alım bölümünü iyice izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sarı Switch kalmamış 💀.

Şahsen TH66 varken asla almayacağım bir klavye. Belki hoşunuza gider birde buna bakın derim:

Yine Yellow Switch öneririm. Alırken Kesinlikle Türkiye Direkt Postayı seçin. Hem verginiz ödenecek hem de hızlı gelecek. Videodaki Satın Alım bölümünü iyice izleyin.

Sarı Switch kalmamış 💀.
Y

Sarı Switch kalmamış 💀
Son onerdiginiz hoşuma gitti tk68 olan. Th66dan ne farkları var ?
Birde tk68 optik switch mis . Sizin optik switch ile ilgili yorumunuz nedir? Bazısı mekanik bazısı optik öneriyor. İleride kırmızı , kahverengi alırım optik olanlarını bulabilirim sanırım.
İlk onerdiginuz klavyeniz çok hoş ses kısma tuşu vb. Fakat krem rengi gibi durması normal mı yoksa fotoğrafta mı öyle ?

Sarı Switch kalmamış 💀.
Yazıyı düzenledim , yanlış yazmıştım kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Y

Son onerdiginiz hoşuma gitti tk68 olan. Th66dan ne farkları var ?
Birde tk68 optik switch mis . Sizin optik switch ile ilgili yorumunuz nedir? Bazısı mekanik bazısı optik öneriyor. İleride kırmızı , kahverengi alırım optik olanlarını bulabilirim sanırım.
İlk onerdiginuz klavyeniz çok hoş ses kısma tuşu vb. Fakat krem rengi gibi durması normal mı yoksa fotoğrafta mı öyle ?

Yazıyı düzenledim , yanlış yazmıştım kusura bakmayın.
Ses tekerleği hakkında bir yorumum yok. TK68 Optik değil Mekanik. TH66 Gateron Pro Switch kullanıyor, TK68 ise Gateron kullanıyor. Ses tekerleği var ayrıca TH66'da.

Ses tekerleği hakkında bir yorumum yok. TK68 Optik değil Mekanik. TH66 Gateron Pro Switch kullanıyor, TK68 ise Gateron kullanıyor. Ses tekerleği var ayrıca TH66'da.
Hocam dün bayağı araştırdım klavye toplamayı düşünüyorum fakat aklımda sorun var , kalitesiz gibi hissettirir mı acaba yani Logitech klavye gibi kaliteli olmasını isterim. Siz lk 75 önermiştiniz ama küçük istiyorum lk67 ne dersiniz ? Toplamaya sıcak bakıyorum ama en kalitelisinden kasa olmasını istiyorum. Lk67 bulabildim bir tek

Hocam dün bayağı araştırdım klavye toplamayı düşünüyorum fakat aklımda sorun var , kalitesiz gibi hissettirir mı acaba yani Logitech klavye gibi kaliteli olmasını isterim. Siz lk 75 önermiştiniz ama küçük istiyorum lk67 ne dersiniz ? Toplamaya sıcak bakıyorum ama en kalitelisinden kasa olmasını istiyorum. Lk67 bulabildim bir tek
Gıcırdayan bir kasa. Asla önermem. Düz TH66 veya TK68 alın geçin.

Th66 iki beyaz rengi var hocam , kasası beyaz olanı secsek , ekstradan full beyaz keycaps da sipariş ederim bir yardımcı olsanız?🙏
Tabii ki yapalım. Şu beyaz keycaps sıkıntı. Keycaps hiç araştırmadım.

Hocam EP84 nasıldır? Ben de yellow switch olanını düşünüyorum.

TH66 sanki daha iyi olur gibi. EPOMAKER güzel firma. Discord varsa oradan iletişime geçelim. Swarcow'un Discord'una gelebilirsiniz.

Tabii ki yapalım. Şu beyaz keycaps sıkıntı. Keycaps hiç araştırmadım.
Hocam nöbet white ile white kasası aynı mı acaba? Aynı ise sadece keycaps değiştirebilirim ama sanki white olan beyaz değil gibi geldi
IMG_20220810_203252.jpg
IMG_20220810_203233.jpg

Geri
Yukarı