2000 ₺ altı tablet tavsiyesi

• Konuyu başlatan Ofoz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 932

Ofoz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar kardeşim için tablet almamız gerekti ve bu 6 tablet arasında kaldım. Tableti haliyle dersler ve EBA için sanırsam zaten bu işlemleri kolaylıkla yapabilir bu tabletler. Fakat merak ettiğim uzun ömürlü olmasını istediğim için örneğin oyun kriteri koyarsak hangisi öne çıkar? Ya da başka tavsiyeniz var mı?
Huawei konusunda kararsız kalma sebebim Play Store bulunmaması içeriğinde bütün uygulamalar olup olmadığı konusunda emin olamadım.

Arkadaşlar merhabalar kardeşim için tablet almamız gerekti ve bu 6 tablet arasında kaldım. Tableti haliyle dersler ve EBA için sanırsam zaten bu işlemleri kolaylıkla yapabilir bu tabletler. Fakat merak ettiğim uzun ömürlü olmasını istediğim için örneğin oyun kriteri koyarsak hangisi öne çıkar? Ya da başka tavsiyeniz var mı?
Huawei konusunda kararsız kalma sebebim Play Store bulunmaması içeriğinde bütün uygulamalar olup olmadığı konusunda emin olamadım.

Tabii ki, Tab A7.2. El iPad da bakabilirsiniz.

T10s alınabilir bir tablet ben bir tanıdığıma aldım gayet memnun.
Play Store hiç sorun değil appgalery de bulamadığın uygulamaları petal Search diye bir arama motoru ile rahatça buluyorsun.
Güvenilir bir arama motoru mudur kendisi virüs vs içeriyor mudur yani indireceğimiz şeyler?

Yeni konular

Geri
Yukarı