2000 doğumlu birisi kaç yaşında oluyor?

Dilannss

Decapat
Daha fazla  
Bugün doğum günüm 2000 yılında doğdum. Annemler, teyzemler hep inat ettiler 24 yaşına giriyorsun diyorlar annemde pastama 24 sayılarıyla mum almış. Ben de inat ediyorum 23 yaşıma giriyorum diye internetten hesaplıyoruz 24'ünden gün alıyorsunuz diyor diye onlar da o yüzden 24 yaşını karşıladığım için 24 yaşına giriyorum diyorlar ama millete yaşımı söylerken 23 diyecekmişim o zaman neden 24 mumunu koyuyorum ki? Bence ben 23 yaşıma giriyorum.

İşin ilginci de bu konuyu daha önce hiç böyle açmamışlardı bari çocukken açsaydınız da o şekilde bilip büyüseydim. Şimdi birden yaşım 2 yaş birden büyüdü ben bunu nasıl kabulleniceğim.

Bugün doğum günüm 2000 yılında doğdum. Annemler, teyzemler hep inat ettiler 24 yaşına giriyorsun diyorlar annemde pastama 24 sayılarıyla mum almış. Ben de inat ediyorum 23 yaşıma giriyorum diye internetten hesaplıyoruz 24'ünden gün alıyorsunuz diyor diye onlar da o yüzden 24 yaşını karşıladığım için 24 yaşına giriyorum diyorlar ama millete yaşımı söylerken 23 diyecekmişim o zaman neden 24 mumunu koyuyorum ki? Bence ben 23 yaşıma giriyorum.

İşin ilginci de bu konuyu daha önce hiç böyle açmamışlardı bari çocukken açsaydınız da o şekilde bilip büyüseydim. Şimdi birden yaşım 2 yaş birden büyüdü ben bunu nasıl kabulleniceğim?

Boş ver sen 23 san ailen 24 takma kafana.

2023 - 2000 = 23
Konu kapanmıştır, iyi günler.

Geri
Yukarı