2000 dolar sistem tavsiyesi

İlk önce 500 dolarımı 2000 dolar yaptım 5 ay önce etherium,algo ve çok düşükten bnb almıştım 50 dolar civarıydı 250 dolar iken satmıştım sonra paralarımın büyük çoğunluğuyla ön satışlara katıldım ön satışlar bir ekip coin çıkarıyor bir proje üzerinden o coinin bir özelliği oluyor mesela araştırıyorsun falan filan derken şansın varsa ön satışa girebiliyorsun girdiğin zaman o paran 30 40 50 belki 300 400x katlanabiliyor artık ön satışlar kovalıyorum

Kankam kaldıraçlı işlemlere hiç bir zaman girmedim girmemde çok tehlikeli ve gözümü korkutuyor

Maalesef yurt dışından alamam
Dediğim hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir yaptıklarımı yapacaklarımı paylaşıyorum
Kankam istersen eğer inanmadıysan telefon numaramı verebilirim mesajlaşabiliriz ss atarım sıkıntı olmaz

İlk önce 500 dolarımı 2000 dolar yaptım 5 ay önce Ethereum, algo ve çok düşükten bnb almıştım 50 dolar civarıydı 250 dolar iken satmıştım sonra paralarımın büyük çoğunluğuyla ön satışlara katıldım ön satışlar bir ekip coin çıkarıyor bir proje üzerinden o coinin bir özelliği oluyor mesela araştırıyorsun falan falan derken şansın varsa ön satışa girebiliyorsun girdiğin zaman o paran 30 40 50 belki 300 400X katlanabiliyor artık ön satışlar kovalıyorum

Kankam kaldıraçlı işlemlere hiçbir zaman girmedim girmemde çok tehlikeli ve gözümü korkutuyor

Maalesef yurt dışından alamam

Maşallah hocam. :O

Geri
Yukarı