2000₺ Kablosuz düşük gecikme kulak içi kaliteli kulaklık önerisi

TheTrionas

Centipat
Daha fazla  
2000₺ye kadar kulak içi Bluetooth düşük gecikme kulaklık arıyorum, ses kalitesi ve düşüp gecikmeli olması çok önemli.(şu an Haylou-GT1 kullanıyorum)

O bütçeye biraz zor gibi bence. Hem kaliteli olacak hem düşük gecikmeli olacak hem ses kalitesi iyi olacak hemde kulak içi olacak. Baya zor bence.
Jabra yüksek ses kalitesine sahip bir kulaklık tamam bir tane Elite 7 active alamasan da bu bütçeye Elite 5 de gayet yüksek seviye bir kulaklık. Biraz araştırma yapın. Fiyatlar daha o kadar uçmadı hocam.

Jabra yüksek ses kalitesine sahip bir kulaklık tamam bir tane Elite 7 active alamasan da bu bütçeye Elite 5 de gayet yüksek seviye bir kulaklık. Biraz araştırma yapın. Fiyatlar daha o kadar uçmadı hocam.
Şahsen 2000 TL fiyatına istenilen kaliteyi verecek bir şey bulunabileceğine inanmıyorum. Umarım bulursunuz.

Şahsen 2000 TL fiyatına istenilen kaliteyi verecek bir şey bulunabileceğine inanmıyorum. Umarım bulursunuz.
Ms çok önemli değil ama mesala şuan kullandığımda 1.5 saniye falan gecikmesi var biraz daha iyisini istiyorum o olmasa bile en önemli özellik ses kalitesi olacak

Yeni konular

Geri
Yukarı