Alpha men alternatifi takviye önerisi

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar Bigjoy'un Alpha men takviyesini kullanıyorum. Paket bitmek üzere ama değerlerini az buluyorum. Bana buna alternatif bu tarz bir takviye önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona yakın Monster Pak önerebilirim. Tribulus bulunmuyor ama.

Bu bayağı iyiymiş servis başı 20 lira yanlış hesaplamadıysam ve tüm multivitamin zma ihtiyacını karşılıyor. Bunu aldıktan sonra Tribulus ayrı da alınabilir. Şimdilik multivitaminlerim var ama onlar bitince bunu düşünürüm. Peki kalitesi nasıldır bunun?

Bu bayağı iyiymiş servis başı 20 lira yanlış hesaplamadıysam ve tüm multivitamin zma ihtiyacını karşılıyor. Bunu aldıktan sonra Tribulus ayrı da alınabilir. Şimdilik multivitaminlerim var ama onlar bitince bunu düşünürüm. Peki kalitesi nasıldır bunun?
Kalitesini yorumlara da bakarak anlayabilirsiniz. Takviyelerde tat konusuna takılmak hata fakat bu ürünün tadı gerçekten çok kötü. İçebileceğiniz en kötü takviyeler, şeyler arasındadır yüksek ihtimal. İçeriğe bakarsanız, tadının neden kötü olduğunu anlarsınız zaten.

Kısacası, tadına takılmazsanız gayet iyi ürün.

Kalitesini yorumlara da bakarak anlayabilirsiniz. Takviyelerde tat konusuna takılmak hata fakat bu ürünün tadı gerçekten çok kötü. İçebileceğiniz en kötü takviyeler, şeyler arasındadır yüksek ihtimal. İçeriğe bakarsanız, tadının neden kötü olduğunu anlarsınız zaten.

Kısacası, tadına takılmazsanız gayet iyi ürün.
Tadı önemli değil tabi zaten. Sonuçta keyfine içilmiyor. Ama aşırı beğendim fakat bu kadar iyi gözükmesi bir kuşkuya düşürdü. Hardline multivitaminden bile daha yüksek vitamin değeri. Bir anormallik olmasın bu üründe? Siz kullanıyor musunuz?

Tadı önemli değil tabi zaten. Sonuçta keyfine içilmiyor. Ama aşırı beğendim fakat bu kadar iyi gözükmesi bir kuşkuya düşürdü. Hardline multivitaminden bile daha yüksek vitamin değeri. Bir anormallik olmasın bu üründe? Siz kullanıyor musunuz?
Kuşkulanacak bir şey yok, Dolu olduğu kadar, fiyatı da ona göre pahalı. Supplementler'in kendi markası, güven tam olmalı yani.

Arkadaştan birkaç kere almıştım. Enerji vesaire olarak iyi, insanı dinç tutuyor. İnsandan insana değişebilir tabii ki bu.

Kingsize monster pak ürünü harikadır bu yaz incelemesi de gelecek :) Sadece günlük ZMA ihtiyacımı da karşılarım kısmında tamamen yanılıyorsun magnezyum ve çinkosu oksit formda haliyle bunlarla günlük ihtiyacın %10'u bile karşılanmaz. Bir de bu tarz elindeki gibi ürünler faydaları kısıtlı ürünlerdir hele ki yaşın gençse hormonların normale yakınsa para israfına pek gerek yok. Elindeki üründen daha fazlasını istiyorsun anladığım kadarıyla ama ben gene de bu elindeki ürüne direk olarak ikame olabilecek aynı tarz birkaç ürün daha bırakıyorum aşağıya belki sen ya da başka arkadaşlara alternatif olur, bakmak istersiniz.
1- Kingsize Alpha King
2- XPRO T-Booster
3- WiseLab Action

Geri
Yukarı