2000 lira sistem tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet sistem iyi gözüküyor ama ardaki tek fark işlemci ve ekran kartı ben işlemcinin şu anki oyunlar için yeterli olduğunu düşünüyorum ekran kartına gelirsek GTX 760 R9 270x ten oyunlarda 10 fps daha fazla verim alıyor yani ben senin sistemi alırsam üstte topladığım sistemden daha az fps almış olurum he birde şimdi farkettim önerdiğin sistemde ram 8 gb o da oyunlarda çok fark yaratacağını sanmıyorum 1-2 fps dışında hem üstte belirtmiştim ilerde 4gb daha ramve işlemci soğutucu alıcağımı sen bana benim sistemimden oyunlarda daha az fps alıcağım bir sistem öneriyorsun ve Bu fiyata alınabilecek en iyi oyun sistemlerinden diyorsun biraz akkıl mantık abicim..
Heyt be. Zeki arkadaşım benim. Mantle duymamışsın daha galiba bilmiyorsun ne olduğunu. Bir de FX6300 ile 4GB Ram'i savunuyorsun. İlerde ekran kartın yetersiz kalıp yükseltmek isteyince sorun çıkaracak ve işlemcini değiştirmek zorunda kalacaksın, ha bir de yeni oyunları 4gb ile biraz zor oynarsın kardeşim benim. Hadi kolay gelsin ;)

Fearon sen kendi sistemine M5A97 R2.0'ı ekle ve al. Başka bir şey yapma.

Heyt be. Zeki arkadaşım benim. Mantle duymamışsın daha galiba bilmiyorsun ne olduğunu. Bir de FX6300 ile 4GB Ram'i savunuyorsun. İlerde ekran kartın yetersiz kalıp yükseltmek isteyince sorun çıkaracak ve işlemcini değiştirmek zorunda kalacaksın, ha bir de yeni oyunları 4gb ile biraz zor oynarsın kardeşim benim. Hadi kolay gelsin ;)
Arkadaş sende kıtlıkmı var 4gb daha alcağım diyorum adam hala 4gb ile oynayamassın diyor emin ol ben 4gblik yazdığım sistemle bile battlefiedl 4 de senin sistemden 10 fps daha fazla alırım.

Evet ya çok haklısın senin gibiler zaten İ7 4770 ile GT630'ı bir arada görünce 40yıl ultra oynatır diye alıyor.
Sen fx6300 al kardeşim sıkıntı yok. Ben yorumumu yapar kenara çekilirim. Senin gibiler diyerekten de ne kastettiğini anlamadım gören 270x e 4770k yazdığımızı sanıcak yahu. İlerisi için daha avantajlı fx8320 insanların yaptığı önerilere bu kadar çıkışmandan 6300 kullandığını anlıyoruz. İşlemcini savunma bu kadar tarafsız yorum yap ben de sessiz kalayım ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim 1. si 4GB ile oynayamassın demedim. Dinlemiyorsun be abi. İleride oyunlar daha fazla RAM isticek diyorum, 8 GB al rahat et diyorum. Bir de BF4 mantle destekli bir oyun, yani GTX760'ın 270x'den daha fazla fps vermesine İMKAN = yok ;) İstediğin sistemi al ben önerimi yaptım ileride RAM'in yetersiz gelmeye başlayınca sızlanma ama tamam mı? Öneri yapanlarada istediğini söylemediler diye bu kadar çıkışma. Kolay gelsin.

Grandpa artık yorum yapma lütfen.

Konu haddini aştı.
Fearon hakaretten sana bir ceza veriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı