2000 Liralık Sistem Önerisi

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 911
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Bu yaz sistem toplamayı düşünüyorum. 2500 liraya falan çıkabilirim herhalde en fazla. Ben böyle bir sistem düşündüm. Önerilerinizi bekliyorum. Monitör ve ekran kartını tamamen size bırakıyorum. Ekran kartında tek tercihim Nvidia.
Toplam (KDV Dahil):​
1.766,85 TL
*1.325,14 TL

• Anakart: M5A97 R2.0
  • İşlemci:FX 6300
  • Kasa:corsair 400R
  • Ekran kartı: GTX 770
  • HDD: WD Blue 1 TB
  • Ram: GSKILL 4*2 1866 Mhz

Monitör olarak AOC 21.5 inch DVİ-D monitörü alabilirsin yada bütçeyi biraz daha arttırarak 23 inch alman daha yararlı olacaktır.Başka bir olanak ise monitörü 21.5 bırakıp işlemciyi FX 8320 yapmaktır bütçeyi zorlayarak.

Bence tercihini Intel'den yana kullan AMD çok ısınıyor.

Kulaktan dolma bilgilerle millete saçma sapan, yanlış fikirler vermeyin. AMD asıl daha az ısınır! Ayrıca oyun PC'si toplanacaksa AMD fazlası ile yeterli. İNTEL'e verilecek para yerine AMD seçilip ekran kartına yatırım yapmak daha mantıklı.

• Anakart: M5A97 R2.0
  • İşlemci:FX 6300
  • Kasa:corsair 400R
  • Ekran kartı: GTX 770
  • HDD: WD Blue 1 TB
  • Ram: GSKILL 4*2 1866 Mhz

Monitör olarak AOC 21.5 inch DVİ-D monitörü alabilirsin yada bütçeyi biraz daha arttırarak 23 inch alman daha yararlı olacaktır.Başka bir olanak ise monitörü 21.5 bırakıp işlemciyi FX 8320 yapmaktır bütçeyi zorlayarak.

Yada monitörü 21.5 olarak bırakıp SSD alabilirsin. Faydasını çok göreceksin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı