2000 liraya klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
2000
Her şeyi bir tek siz biliyorsunuz yok kendi kullandığı farenin sempatizanlığını yapıyormuşum da vs. miş 1. fareyi kullanmıyorum 2. eğer bir şey biliyorsanız insan olup düzgün bir dille anlatırsan bizde bir şeyler öğrenmiş oluruz ergen ergen triplere girip insanların mentalini düşürmeyin.
Ben size kötü birşey söylemedim ya da uslüp bozuk bir şekilde anlatım yapmadım, ısrarla ne sıkıntısını görmüş dediniz bende size açıklama yaptım, hiç bir forumda sorunlu olduğunu görmedim diyorsunuz ben ise size şuan bulunduğunuz forumdan konu atıyorum, demek ki iyi araştırma yapmadan kullanmadığınız birşeyi öneriyor ve bunu kendi ağzınızla söylüyorsunuz zaten. İnsanlığımızda çok şükür bir sıkıntı yok siz verecek cevap bulamayınca modunuzu değiştirdiniz, aynı şeyi sizin yerinize ben yapsam ki kendi kullanmayıp iyi araştırmadığım birşeyi önermem hadi diyelim önerdim, haklıymışsın bilmiyordum derim. Gerginliğinizi bir kenara koyup yorumumu okursanız insanlık görürsünüz.

Israrla neden daha iyi bir fiyata daha iyi mouse seçeneği varken kendi kullandığınız fareyi aldırma çabasına giriyorsunuz anlamıyorum, G203 çok satılmış ve kullanılmış bir mouse buna itirazım yok fakat parasını kesinlikle haketmiyor. Kaç sene kullandığınız önemli değil, birçok insanda çift tıklama problemi yaratmış bir mouse ve sensörü dandik.

Buyurun konuyu inceleyin.

Parasını hak etmiyor orasında kesinlikle haklısınız. O fare Max 200 TL. Fakat sorun ile karşılaşan ben pek görmedim. Razer fareleri dışında 200 tl bandında alınabilir bir fare.

Hala G102-203 önerip öven arkadaşlar var. :(

Kötü fareye benziyor mu? Sadece bu parayı hak etmiyor. Bu zamanda ortalama bir fare.

Ben 6 sene Gamepower mouse kullandım hala çalışıyor, kullandığınız sene bir şeyi değiştirmez, çift tıklama sorunları olan ve 10 senelik sensör kullanan bir mouse, aynı fiyata hatta daha ucuza daha güncel ve daha iyi sensör barındıran Viper Mini'ya da DeathAdder V2 Mini varken alınmaz.

Hocam bir de siz sade G203'den bahsediyor olabilir misiniz? Ben Lightsync sürümünde hataları düzeltildi diye biliyorum.

Son düzenleme:
Kötü fareye benziyor mu? Sadece bu parayı hak etmiyor. Bu zamanda ortalama bir fare.
Evet, kötü bir fare. Kendim de deneyimledim, sensörü 10 yıllık bir sensör zaten. Mercury falan yok. Sensörde sorun yaşadım, yenisini gönderdiler aynı sorunu yenisiyle de yaşadım. Sorun yaşayan tanıdığım çok kişi de var.

Evet, kötü bir fare. Kendim de deneyimledim, sensörü 10 yıllık bir sensör zaten. Mercury falan yok. Sensörde sorun yaşadım, yenisini gönderdiler aynı sorunu yenisiyle de yaşadım. Sorun yaşayan tanıdığım çok kişi de var.

Böyle bir fareyi Razer DeathAdder ve Viper Mini gibi fareler ile kıyaslamanız başlıca bir hata. O fare zaten ucuz bir fare ondan dolayı bunları yaşamanız normal. En fazla 200 TL'ye alınabilir. Şu an kazık fiyatı var o konuda haklısınız.

Böyle bir fareyi Razer DeathAdder ve Viper Mini gibi fareler ile kıyaslamanız başlıca bir hata. O fare zaten ucuz bir fare ondan dolayı bunları yaşamanız normal. En fazla 200 TL'ye alınabilir. Şu an kazık fiyatı var o konuda haklısınız.
Zamanında Deathadder V2 Mini ve Viper Mini ile aynıydı fiyatı, şu an da yakın. Nasıl kıyaslanmasın?

Zamanında DeathAdder V2 Mini ve Viper Mini ile aynıydı fiyatı, şu an da yakın. Nasıl kıyaslanmasın?

Fiyatı fazla koymaları benim suçum değil. G203 faresi MSI GM08, Razer DeathAdder V1 (eski model), Corsair Katar Pro gibi farelerle karşılaştırılabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı