2000₺ mouse önerisi

DeathAdder V3 Pro nasıldır çoğunlukla Fortnite oynayacağım zaten halihazirda profesyonel olarak oynuyorum üst düzey mouse alipta kalitemi daha yükseltmek istiyorum avantaj olur mu sizce Rival 3'e göre.

Viper v2Pro ile aynı sensör var diye biliyorum. Farkları genel anlamda şekilleri. Yani Rival 3'e göre hangisini alırsan al elbet fark eder ama bence hafif mouse kullanmak daha rahat ama karar senin tabii.

Viper v2Pro ile aynı sensör var diye biliyorum. Farkları genel anlamda şekilleri. Yani Rival 3'e göre hangisini alırsan al elbet fark eder ama bence hafif mouse kullanmak daha rahat ama karar senin tabii.

Almışken en iyisini almak istiyorum o yüzden hocam gene de önerilerinizi bekliyorum.

Almışken en iyisini almak istiyorum o yüzden hocam gene de önerilerinizi bekliyorum.

İşte en iyisi dediğin şey sana göre değişir bende mouse alırken Viper V2 Pro'ya bakıyordum sonrasında hafif olduğu için Ninjutso Sora aldım attığım mouselarda sora ile aynı sensöre sahip ve aşağı yukarı aynı ağırlıkta bu tarz fareleri kullandıktan sonra diğerleri cidden ağır geliyor.

V2 Pro claw için uygunmus şu an aklımda V2 Pro var Ninjutso Sora stokta bulamadım bana en uygun V2 Pro gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı