2000₺ Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000₺

Talha Yalcinkaya

Hectopat
Daha fazla  
2000₺ bütçem var. Çok çok güzel bir fırsat varsa belki biraz üzerine çıkabilirim ama çıkmasam daha iyi olur başka ekipmana para ayırabilirim. Bazı günler 5 6 saat kullanacağım için biraz konforlu olmasını beklerim ayrıca. Bunun haricinde CS2 ağırlıklı olmak üzere çeşitli FPS oyunları oynuyorum ses kasmamda verimli olmasını istiyorum. Genelde de Discord üzerinden arkadaşlarımla iletişim halindeyim bu yüzden mikrofonu üzmesin yeterli. Oyun dışında da genelde video izliyorum o yüzden yüksek sese veya müzik dinlerken aman aman bir ses kalitesine ihtiyacım yok. Son olarak da uzun ömürlü olursa sevinirim.

Kafamda şu an HyperX Cloud 2 var. Fiyatı 1800₺ idi yanlış bilmiyorsam, beklentilerimi daha az bütçeyle karşılayabilecek kulaklık önerilerine de açığım. Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • MSI DS502 7.1.
  • 1500 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklıklardan bitanesi :)
    • Game Booster ghost shark Rainbow bu da iyi bir kulaklık 1200 TL'ye göre ama
    • Benim kanatim 2.elde SteelSeries Artics 5 2019 model.

2. el tercih ediyormusunuz
Kişisel sağlık ve kulaklığın 2. el durumunda herhangi bir arızasının olup olmadığını anlayabileceğimi sanmadığımdan ötürü tercih edemem

BlackShark v2X bakabilirsiniz.

Onun için farklı farklı yetersiz olduğu yorumlarını okumuştum sanırım V2 yerine V2 X modeli olduğu için sizce böyle bir şey var mı?

• MSI DS502 7.1.
  • 1500 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklıklardan bitanesi :)
    • Game booster ghost shark Rainbow bu da iyi bir kulaklık 1200 TL'ye göre ama.
    • Benim kanatim 2.elde SteelSeries Artics 5 2019 model.

MSI modeline bakacağım biraz araştırayım onu da.

Yeni konular

Geri
Yukarı