2000 TL 144Hz 1ms Oyuncu monitörü tavsiyesi

PeekMeOnLan

Decapat
Selamlar, rica etsem bana güzel bir 144hz 1ms oyuncu monitörü tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Lütfen VA panel önermeyin. Şahsen 1ms monitör alıyorsam 20ms değil 1ms olarak kullanmayı isterim. Ayrıca dediğim gibi oyuncu monitörü aradığım için ghosting vs. yaşamak istemiyorum. TN panel önerirseniz çok mutlu olurum. Eğer ki VA panel önerirseniz lütfen sebebini belirtin.

Almaya en yakın olduğum monitör BenQ XL2430. Ancak bütçem 2000 TL ve bu fiyata 240hz monitör bile var internette.

Sizce bu Acer marka monitör iyi midir? İyiyse ne kadar iyidir? BenQ XL2430'a kıyasla hangi açılardan iyidir, hangi açılardan kötüdür?

NOT: Özellikle boyu ayarlanabilir bir monitör önerirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, rica etsem bana güzel bir 144hz 1ms oyuncu monitörü tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Lütfen VA panel önermeyin. Şahsen 1ms monitör alıyorsam 20ms değil 1ms olarak kullanmayı isterim. Ayrıca dediğim gibi oyuncu monitörü aradığım için ghosting vs. yaşamak istemiyorum. TN panel önerirseniz çok mutlu olurum. Eğer ki VA panel önerirseniz lütfen sebebini belirtin.

Almaya en yakın olduğum monitör BenQ XL2430. Ancak bütçem 2000 TL ve bu fiyata 240hz monitör bile var internette.

Sizce bu Acer marka monitör iyi midir? İyiyse ne kadar iyidir? BenQ XL2430'a kıyasla hangi açılardan iyidir, hangi açılardan kötüdür?

NOT: Özellikle boyu ayarlanabilir bir monitör önerirseniz çok sevinirim.

XG2401/02 bakın derim. Tam sizlik.
Evet bu monitörü de gördüm ancak kararsız kaldım. İnternette inceleme videosuna falan rastlamadığım için emin olamıyorum.
Hazır indirim varken bu monitöre bakabilirsiniz. ( ben geçen hafta 1798 liraya aldım ) ben aldıktan birkaç gün sonra karne indirimi diye 200 lira düştüler fiyatı :)

Hocam VA panel önermişsiniz, oyun için kullanacağım için ghosting vs. olabildiğince düşük seviyede olsun istiyorum. Bu paneli önerme sebebiniz nedir? Bahsettiğim açılardan diğer VA panel monitörlere kıyasla daha iyi bir monitör olduğu için mi? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın lütfen.

Daha açıklayıcı olmak gerekirse ciddi seviyelerde CS GO oynuyorum, turnuvalara vs. katılıyorum. Esporcuların, turnuvaların ve takımların da tercihi olduğu için BenQ XL2430'a yöneldim. Eğer ki daha iyi bir seçenek varsa ve beni ghosting ve ms açısından tatmin edecekse lütfen belirtin. VA panel görüntü olarak çok güzel ancak dediğim gibi beni uzaklaştıran 2 detay var onlar da ghosting ve ms.

XG2401'i tavsiye ederim ben de. Çok fazla inceleme videosu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu monitörü kullanan bazı CSGO proları bile var hocam. Başarılı bir monitör. Fakat işin teknik detaylarını çok bilmiyorum.

XG2401'i tavsiye ederim ben de. Çok fazla inceleme videosu var.

Bu monitörü kullanan bazı CSGO proları bile var hocam. Başarılı bir monitör. Fakat işin teknik detaylarını çok bilmiyorum.
Anladığım kadarıyla ya ben yanlış model ismi yazıp aratmışım ya da körüm :D Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Videonun önemli bir kısmını izledim ve gerçekten çok hoş bir monitör. Çok hoşuma gitti gerçekten. Peki sizce 2430'a kıyasla iyi yanları ve kötü yanları nedir?

Anladığım kadarıyla ya ben yanlış model ismi yazıp aratmışım ya da körüm :D Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Videonun önemli bir kısmını izledim ve gerçekten çok hoş bir monitör. Çok hoşuma gitti gerçekten. Peki sizce 2430'a kıyasla iyi yanları ve kötü yanları nedir?
Sanırım 144 HZ ve 240 HZ dışında fark yok. 240 HZ çok da gerekli değil bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı