2000 TL 144Hz 1ms Oyuncu monitörü tavsiyesi

Ben de alırken çok kararsızdım hocam baya araştırdım sonra XG2401 almaya kara verdim. Kronik sorunu olmaması en büyük tercih sebeplerimdendi. Şimdiden hayırlı olsun.

Ben de alırken çok kararsızdım hocam baya araştırdım sonra XG2401 almaya kara verdim. Kronik sorunu olmaması en büyük tercih sebeplerimdendi. Şimdiden hayırlı olsun.
Sizin monitörünüzün de sorunsuz çalıştığını duyduğuma çok sevindim hocam. Aklımda tonla soru işareti vardı ve sayenizde hepsi silindi geriye yalnızca bir tane soru işareti kaldı. Acaba şimdi mi alsam yoksa "karne indirimi" falan yapılıyor ya o zamanı mı beklesem :D 1 hafta beklemekten zarar çıkmaz sanırım. Tekrardan teşekkür ederim.

Sizin monitörünüzün de sorunsuz çalıştığını duyduğuma çok sevindim hocam. Aklımda tonla soru işareti vardı ve sayenizde hepsi silindi geriye yalnızca bir tane soru işareti kaldı. Acaba şimdi mi alsam yoksa "karne indirimi" falan yapılıyor ya o zamanı mı beklesem :D 1 hafta beklemekten zarar çıkmaz sanırım. Tekrardan teşekkür ederim.
Gönül rahatlığı ile alabilirsin hocam :) Benim aldığım zaman şansıma indirim vardı vatan'dan 1400 TL'ye almıştım. Birkaç gün sonra yine eski fiyatına dönmüştü. Ara ara indirim yapıyorlar.

İndirim varken kaçırmayın derim bu fiyatı. Ben aldım 2060 ile kullanıyorum çok memnunum.
Hocam monitörün indirimsiz hali baya pahalıymış. Sebebi nedir acaba? Normal bir 144hz TN panel monitöre göre ne gibi artıları var? Ona göre almak isterim bu monitörü. Sırf "pahalı iyidir" kafasından dolayı bu arada :D

Çözünürlüğü 2k olduğu için. 2k 144Hz monitörler genelde 2500-3500 arasında.
Hocam Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün yaptığı inceleme videosunu izledim ve monitörü çok beğendim. Bana göre yalnızca 1 sıkıntısı var o da ayak kısmı. Ben düşük hassasiyet ile oynadığım için mouse kullanmak için çok büyük bir alana ihtiyaç duyuyorum ondan dolayı sıkıntı yaratır gibi. Ayrıca klavyem normalde çaprazlamasına monitörün solunda durur, bu ayakla imkansız duruyor. Aklımda az çok oturttum alsam nasıl kurarım diye. Eğer yarın indirimi devam ederse (ki çoğunlukla ediyor. itopya'da bu tür indirimler son 10 saat diyorlar, geri sayım bitince aynı indirim tekrar devreye giriyor :D ) almayı düşünüyorum. 2k monitör hoş olur.

Şimdi de aklımda şöyle bir soru var, ben CS GO'yu 1024x768 çözünürlükte oynuyorum, acaba bu monitörde çok mu fazla bulanık gözükür? 1920x1080 monitörde bile çamur gibi gözüküyor :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı