2000 TL altı monitör önerisi

Profil fotoğrafına bakarsam zamanının çoğunu CS'de geçiyorsun. Bu koşulda LG 24GN650 öneririm. Bütçe yetmezse HP x24ih de olabilir fakat öncelik 24GN650'de olsun.(24GN600 modelinin stand dışında farkı yok, pivot vb. özellikleri kullanmıyorsanız onu alın)

Profil fotoğrafına bakarsam zamanının çoğunu CS'de geçiyorsun. Bu koşulda LG 24GN650 öneririm. Bütçe yetmezse HP x24ih de olabilir fakat öncelik 24GN650'de olsun.(24GN600 modelinin stand dışında farkı yok, pivot vb. özellikleri kullanmıyorsanız onu alın)
Profil fotoğrafımı 7 sene önce yapmıştım :D teşekkürler önerin için şu anda R6 Valorant Warzone gibi oyunlar oynuyorum.
Ayrıca MSI Optix MAG245R nasıldır çok takıldım bu monitöre. Donanım arşivi incelemesinden gördüğüm üzere beğendim monitörü.

Ayrıca MSI Optix MAG245R nasıldır çok takıldım bu monitöre. Donanım arşivi incelemesinden gördüğüm üzere beğendim monitörü.
Renk gamı dışında artısı yok. Optix serisinde ölü piksel şikayeti yaşayan da çok.
Donanım Arşivine göre her monitör güzel. Pek bir kriteri yok, reklam alması yetiyor. Reklam almadan bu incelemeleri yapması pek mümkün değil :D.

Geri
Yukarı