2000 TL AMD sistem tavsiyesi

GTX 750Ti ileride yetersiz kaldığında 300 TL'ye takviye yapılamayacağı için APU sistem geleceğe daha dönük bir sistem. Üstelik AMD'nin Mantle teknolojisi hala gelişmekte ve bu teknoloji gün geçtikçe daha da iyi bir hal alıyor. ;) Zaten yeni çıkacak olan oyunların çoğunda Mantle desteği olacak. :)

Bu bütçeye APU sistem tavsiye edilmeli. Çünkü GTX 750Ti yetersiz gelmeye başladığında bunun tek çözümü daha iyi bir kart almak olacaktır. Ancak APU yetersiz gelmeye başladığında (ki bu 2400MHz ramler ile çok zor) bir adet R7 250 takarak çok daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.Eki Görüntüle 20116
@SypeR Bu ne demek oluyor ?
Ben sizi anlayamadım. 320 TL monitör + 30 TL de klavye mouse desen 360 TL yapar. 40 da speaker desen 400 TL de kafadan. 1600 TL ye de APU mu toplanır ?

@SypeR Bu ne demek oluyor ?
Ben sizi anlayamadım. 320 TL monitör + 30 TL de klavye mouse desen 360 TL yapar. 40 da speaker desen 400 TL de kafadan. 1600 TL ye de APU mu toplanır ?
Apu yetersiz kaldığında bu kart alınıp performansı yükseltilebilir. Çünkü bu kart APU'nun içindeki R7 grafik birimiyle uyumlu bir kart. Bu sayede bir nevi crossfire yapmış oluyorsun. Ancak APU'nun içindeki R7 ile PCI-E x16 slotundaki R7 ekran kartı birlikte çalıştığı için bu olaya "Multi GPU" deniyor. Ancak GTX750Ti'da böyle bir şans yok. Kart SLI teknolojisini desteklemediğinden 2. bir kart takılamıyor. Bu yüzden de daha iyi bir kart alıp takmak zorunda kalıyorsunuz.

Biliyorum. 2X R7 250 bir tane 750 Ti etmez. 750 Ti BF4 ultrada 35-45 FPS arası veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca belirtmek isterim ki 1600 TL ye R9 280 alınır. 750 Ti düşük bütçede alınmak istenirse demiştim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı