2000 TL AMD sistem tavsiyesi

• Konuyu başlatan Fero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 5B
Ramleri 1866 Mhz almayı düşünüyordum fakat Vatan çalışanları alırsam 1600 Mhz çalışır dedi doğru mu acaba? Bir de benim sistemime 1600 mü 1866 mı uygun olacaktır?
Çok fazla bir fark yok aralarında. Yalnız çalışanlar yanlış bilgilendirmiş. Anakartın 2133 mhz'ye kadar destekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim 1866 Mhz alayım o zaman ama şu an Dolar fiyatı arttı fiyatlar değişti biraz beklemeyi düşünüyorum.

Teşekkür ederim 1866 Mhz alayım o zaman ama şu an Dolar fiyatı arttı fiyatlar değişti biraz beklemeyi düşünüyorum.
Dolar kurunun düşmesini bende bekliyorum. :) 1866 gayet yeterli olacaktır. Dediğim gibi aralarında gözle görülür pek fark yok. Dikkat edeceğiniz nokta CL değeri (cl9, cl10, cl11) cl değeri ne kadar düşükse o kadar iyi olur :)

Ben anlamıyorum fazla malesef bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Forum sayesinde bi sistem topladım nasıl acaba ?
2-3 yıl götürmü beni rahat ?
vatan 2117.png

Bazı arkadaşlar bana 700-800 liralık ekran kartları önerdiler kartlar çok güzel ama bütçemi aşıyor. Orta seviye bir kart yeter TV'ye HDMI ile bağlayıp kullanacağım pixel sorun değil :D

Malesef o kadar bütçem yok daha alacağım oyunlar felan var para lazım. 2 yıl götürsün beni High ayarlarda yeter.

Ekran kartı ve Ram olabilir kardeşim, Tam bir bilgim yok ama bende HP-DV6 serisi notebook vardı oda kasıyordu 4gb ram 1 gb ekran kartı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı