2000 TL AMD sistem tavsiyesi

Hocam siz ne yaptınız ? MP dediğiniz LoL. Ayrıca 2000 TL bütçeye APU mu toplanırmış?
Gördüğün üzere tüm yan donanımlarda ekli halde. Ayrıca MP dediğim şey LoL. i3 online oyunlar için tasarlanmamıştır. Günlük kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca çevre birimlerini alınca geriye 1500 civarı bir bütçe kalıyor. Bu bütçeye normal bir sistem mi toplarsın yoksa APU sistem mi?

Ben 1000 TL üstüne APU önermiyorum. İ3 4150 ile HD Graphics kullansın yine LoL oynayabilir. Abartmaya gerek yok.
Bu videoyu bir inceleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 1000 TL üstüne APU önermiyorum. i3 4150 ile HD Graphics kullansın yine LoL oynayabilir. Abartmaya gerek yok.
Bu videoyu bir inceleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  1. vSYNC açık.
  2. Botlara karşı oynuyor.
  3. Grafik detaylarını göstermemiş.
Ben nereden bileceğim Ultra'da oynadığını bu adamın? Ki arkadaş uzun süre boyunca kullanacak sistemi.

Hocam sonuç olarak abartmayın. Ben R9 280X koyduğum halde İ3 oynatmaz dediniz. 4150 de R9 280X gibi bir karta darboğaz yapmayacaktır. İ3 4150 veya 6300 MP'ye fazla uygun değildir fakat LoL gibi bir oyun için çok çok fazla gelir. ;)

Bu sistem LoL gibi bir oyunu fazlasıyla kaldırır, hemde seni 2 3 yıl idare eder.

forum istek.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem LoL gibi bir oyunu fazlasıyla kaldırır, hemde seni 2 3 yıl idare eder.

Eki Görüntüle 20024
  1. HDD Green serisi, HTPC'ler hariç başka sisteme önerilmez bu diskler.
  2. SSD Kingston seçilmiş, yanlış seçim.
  3. 16GB RAM'i ne yapacaksın acaba? Ki 1866MHz bellekler. 2400 olsa neyse.
  4. Adam notebook'tan geçiş yapacak. Monitör ve çevre birimleri nerede?

Bu bütçeye APU sistem tavsiye edilmeli. Çünkü GTX 750Ti yetersiz gelmeye başladığında bunun tek çözümü daha iyi bir kart almak olacaktır. Ancak APU yetersiz gelmeye başladığında (ki bu 2400MHz ramler ile çok zor) bir adet R7 250 takarak çok daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.
2000 TL APU Sistem Toplama.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı