2000 TL APU sistem önerisi

Kehriban

Decapat
Daha fazla  
2000 TL'ye sıfır veya 2. el bileşenler ile Valorant'ı düşük veya orta ayarlarda 50-60 FPS oynatacak, overclock vs yapılarak Max performans elde edeceğim bir APU sistem kurabilir miyim? Kurabilirsem bileşen önerirseniz çok sevinirim.

2000 TL'ye sıfır veya 2. el bileşenler ile Valorant'ı düşük veya orta ayarlarda 50-60 FPS oynatacak, overclock vs yapılarak Max performans elde edeceğim bir APU sistem kurabilir miyim? Kurabilirsem bileşen önerirseniz çok sevinirim.
Şuanki bilgisayarımdaki ssdyi kullanacağım zaten sadece anakart , işemci ve ram gerekli kurulabilirmi?
Çok zor kurarsanız bile güncel bir sistem olmaz.
Hocam zaten i9 lu i7 değil yani i5 3. nesil gibi bana oyunlarda yetecek işlemci falan olursa iyi olur.

Şu anki bilgisayarımdaki SSD'yi kullanacağım zaten sadece anakart, işlemci ve RAM gerekli kurulabilir mi?

Hocam zaten i9'lu i7 değil yani i5 3. nesil gibi bana oyunlarda yetecek işlemci falan olursa iyi olur.

Ekran kartı olmayacaksa ekran kartı olan işlemci gerekli size ve en kötüsü 1500TL iken anakart ve RAM mümkün değil :(

Çok zor olur bu fiyata. R3 3200G desen 2. elden anakart A320 alsan 2. el RAM alsan vesaire kurtarmaz. Vallaha kurtarmaz hocam bütçe çıkın.
Hocam max 2500 olabilir çok fazla çıkaramam çalışmıyorum zaten okul harçlıklarımı biriktiriyorum.
Hocam max 2500 olabilir çok fazla çıkaramam çalışmıyorum zaten okul harçlıklarımı biriktiriyorum.
Hocam bunu buldum 8 GB Ram alsam 300 tl ye geri kalan 1700 den 400 e anakart alsam 1300 kalıyor onada bu işlemci olmazmı AMD Ryzen 3 1200 Soket AM4 3.1 GHz 8MB 65W 14nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hocam Max 2500 olabilir çok fazla çıkaramam çalışmıyorum zaten okul harçlıklarımı biriktiriyorum.

O zaman çok iyi araştırma yapman gerekiyor. Sahibinden ilanlarını araştır. R3 3200G R5 3400G işlemcilerini bak. Eğer 500 600 TL civarına 16 GB RAM bulursan 16 GB tek kanal alman daha iyi olur ileride 32 yaparsın. Şimdi diyecekler e ama çift kanal daha fazla FPS verir bende biliyorum verir ama çift kanala bütçe yok maalesef.

Hocam bunu buldum 8 GB Ram alsam 300 tl ye geri kalan 1700 den 400 e anakart alsam 1300 kalıyor onada bu işlemci olmazmı AMD Ryzen 3 1200 Soket AM4 3.1 GHz 8MB 65W 14nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ekran kartı?

Yeni konular

Geri
Yukarı