2000 TL APU sistem önerisi

2000 TL'ye sıfır veya 2. el bileşenler ile Valorant'ı düşük veya orta ayarlarda 50-60 FPS oynatacak, overclock vs yapılarak Max performans elde edeceğim bir APU sistem kurabilir miyim? Kurabilirsem bileşen önerirseniz çok sevinirim.

Merhabalar,

Bundan birkaç önce karar verseydin 2-2.5 civarlarında alabilirdin fakat şu anki kurun artışı bunu olumsuz kılıyor, fakat 2.el alabilrisin, 2200G serisi PC'ler mevcut piyasada, 8 GB 120 GB SSD ile düzgün bir sistem bulabilirsin ya da elinde en azından iyi iş görür denecek bir bilgisayar mevcut ise GeForce NOW ile kullanabilirsin internet alt yapın iyiyse

Merhabalar,

Bundan birkaç önce karar verseydin 2-2.5 civarlarında alabilirdin fakat şu anki kurun artışı bunu olumsuz kılıyor, fakat 2.el alabilrisin, 2200G serisi PC'ler mevcut piyasada, 8 GB 120 GB SSD ile düzgün bir sistem bulabilirsin ya da elinde en azından iyi iş görür denecek bir bilgisayar mevcut ise GeForce NOW ile kullanabilirsin internet alt yapın iyiyse
Onu düşündüm hocam fakat internetim iyi değil ama elimde 120 gb ssd mevcut fiyat konusunda o yönden iyidir.
Bozuk olabilir 2000TL sıfırı.
1638803379537.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki sistemi öneririm. Eski parçalarla ve ekran kartı var. APU'dan daha iyidir.

Bunu buldum 2400G işlemcili ama 3200G işlemciden bence daha iyi performans verecektir. 4C 8t işlemci çünkü R3 3200G 4C sadece. Bence bu dediğimi eğer anlaşabilirler ise güzelmiş gibi bir duruyor. Ama kasa pek bir hoşuma gitmedi. Yani bir kıllandım desem yeridir.

Bunu buldum 2400G işlemcili ama 3200G işlemciden bence daha iyi performans verecektir. 4C 8t işlemci çünkü R3 3200G 4C sadece. Bence bu dediğimi eğer anlaşabilirler ise güzelmiş gibi bir duruyor. Ama kasa pek bir hoşuma gitmedi. Yani bir kıllandım desem yeridir.

Hocam alırken işlemci dışında özellikle anakartı 0 alırsa daha garanti olur.

Bence dediğim gibi yaparsa kasa dışında her şeyi 2000TL bandında bulabilir ama kasa ile beraber 2500-2750 arası olur.

Son düzenleme:
Hocam alırken işlemci dışında özellikle anakartı 0 alırsa daha garanti olur.

Anakart sıkıntı çıkarmaz da benim kıllanma sebebi bu kasaya niye koymuş bu sistemi. Hadi koydum tamam ama bu fiyat istemesi biraz düşündürüyor yani. O yüzden kullandım ya. Fiyatı ve kasaya göre konuşuyorum.

Ama ben 2500 TL değil 800 TL'ye de toplarım ama her oyunu açmaz. Ki topladım önceden. LGA 775 işlemci anakart RAM cukk. CoD. 4MW oynatıyordu bana yetiyordu. Şimdi hala LGA 775 sistemi kullanıyorum ama bayağı eski emektarı kullanıyorum. i5 11400F var ama satıyorum şu anda. Satan sebebim belli oyun oynamıyorum ben yahu. Neyse konudan sapmayalım.

Ne diyordum bu zamanda PC toplanmaz :).

Biraz daha para biriktirip öyle almalı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı