2000 TL bütçeyle PS4 mü, bilgisayar toplama mı?

MuaGGy

Kilopat
GT740m olan bir laptopum var. 2014'e kadar olan bütün oyunları açabiliyor ama artık yeni nesil oyunları oynamak istiyorum. Hayatımda hiç gamepadle oyun oynamadim(futbol hariç). Neden böyle bir soru sordun derseniz bütçem kısıtlı(2 bin TL). Aslında PS3 de dusunuyorum. Bu konuda ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar öneririm çünkü konsol oyunlarında lüks vergisi diye oyunlardan fahiş fiyatlar alınınor. Bilgisayarın diğer avantajı ise upgrade edilebilir olması.

Bilgisayar öneririm çünkü konsol oyunlarında lüks vergisi diye oyunlardan fahiş fiyatlar alınınor. Bilgisayarın diğer avantajı ise upgrade edilebilir olması.
2000 TL bütçe ile düzgün oyun bilgisayarı almak zor. Dediğim gibi oyun takas edebileceği mağaza varsa PS4 daha mantıklı olur.

2000 TL bütçe ile düzgün oyun bilgisayarı almak zor. Dediğim gibi oyun takas edebileceği mağaza varsa PS4 daha mantıklı olur.
Takas konusunda katılıyorum ama ben kuzenimde kullanırken çok sık çıldırmışlığım var. Alışveriş Sepeti ben çok pc toplama konusunda yetenekli değilim ama arkadaşın kafasında birşeyler oluşsun en azından. Tabi eğer bütçesini azcık zorlayabilirse.

Ps4 tercih edin. Oyunlar bir şekilde elinize geçer. Örneğin Ps store da bazı oyunlar 15₺-20₺ ye kadar düşüyor. Veya takas ile de oyun oynama imkanınız var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı