2000 TL civarı ekran kartı önerisi

İlk fırsatta kasamı değiştirmem gerek. İyi hava almıyor çünkü. 750 liraya psu ile birlikye önerebileceğiniz bir marka model varmıdır. Çünku şuan bir bombaya emanet tüm sistemim :) (Frisby FC-9235G sözde 80+ 650 watt atom bombası) @actanonverba ve diger hocalarım sizde önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.
PSU + kasa şeklinde yenileyecekseniz çok karışık önerilerimiz olacaktır :) Bütçeniz çok mühim. Bana kalırsa bilindik markalardan 600W Bronze gayet yeterlidir. Kasa olarak da Phanteks P400A ve CM MB511 çok hoşuma gidenler arasında. Daha uygun fiyatlılar için tekrar bütçe belirtmeniz vs. lazım.

İkinize de cevap olması açısından 750 lirayı en fazla 100 zorlarım 850 olur CM veya ThermalTake tarzı rgb li düzgün bir kasa önerirseniz çok sevinirim.

İyi dersler hocam.

İkinize de cevap olması açısından 750 lirayı en fazla 100 zorlarım 850 olur CM veya ThermalTake tarzı rgb li düzgün bir kasa önerirseniz çok sevinirim.

İyi dersler hocam.
750TL'e de yaparız hocam. Hastayım ve 17'de dersim var biraz bakınıp dönerim size.

Hocam şöyle söyleyeyim. Cooler Master RC-MCB-B511D-KANB60-STU USB 2.0 600W Midi Tower Kasa - incehesap.com Bunu öneririm normalde ancak PSU'su ile ilgili ses vs. bazı şeyler okudum. Alan çok kişi memnun kalsa da bunu da belirtmek zorundayım. Şöyle de bir şey yapılabilir. Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa bu kasa veya bunun bir de ONE ECLIPSE modeli var farklarını hatırlamıyorum, böyle bir kasa alınıp; Bunu önerenler oluyor Sharkoon 650W Gold Zero 80+ Gold Yarı Modüler Güç Kaynağı ama ben araştırmadım şahsen. FSP/Cooler Master Bronze olsun ben Sharkoon almazdım.

NOT: Ders derken hocam 4+2 Makine Müh. öğrenciyisim belirteyim :)

Gercekten iyi 2 3 ay diş sıkıp böyle birşey alıcam. Bende bayıldım CM e çok şık. Lakin şu önünün kapalı olması hava akışında sorun yaratmıyor mu. Ben kasanin önünü açınca 10 derece fark ediyor işlemci de en aşaği 65 derece CPB kapalı diğer ayarlar stok. Ama kapatıyorum şuan evde biraz hamam sıcaklığı var bizim kaloriferler sonda. Annem yüzünden :) . Bu işlemcinin CPB u açıkken 90 a çıkması çok kötü sabit 3.60 de kalıyor. Çok para verdik performans yok.

@tylnozcn MB511 modelinin önü tamamen mesh. Hava alma bakımından pek rakibi yok. Yani fiyatı uygun ama hava sirkülasyonu alarak en üst seviyelerde diyebilirim. Çok güzel bir kasa. Benim de bütçem olsa arada çok kalırdım :) P400A RGB alıp yanına 600W 80+ bir PSU mu almak; yoksa direk MB511 650W RGB mi almak? :)

@tylnozcn MB511 modelinin önü tamamen mesh. Hava alma bakımından pek rakibi yok. Yani fiyatı uygun ama hava sirkülasyonu alarak en üst seviyelerde diyebilirim. Çok güzel bir kasa. Benim de bütçem olsa arada çok kalırdım :) P400A RGB alıp yanına 600W 80+ bir PSU mu almak; yoksa direk MB511 650W RGB mi almak? :)
İnşallah denkeleştirip alabilirim bende bayıldım valla yalan yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı