2000 TL civarı kulak üstü Bluetooth kulaklık

KnaagForever

Decapat
Yer
Bilgisayar ile çebeleşiyor
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Koltuğu
Herkese merhaba, uzun zamandır bir kulak üstü kulaklık almak istiyorum bir süredir araştırma yapıyorum, birkaç model buldum fakat yine de karar veremedim. Bulduğum modelleri aşağıya yazıyorum.

1More Sonoflow
Anker SoundCore Q30
Edifier W820NB Plus

Önerilere açığım, şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba, uzun zamandır bir kulak üstü kulaklık almak istiyorum bir süredir araştırma yapıyorum, birkaç model buldum fakat yine de karar veremedim. Bulduğum modelleri aşağıya yazıyorum.

1More Sonoflow
Anker SoundCore Q30
Edifier W820NB Plus

Önerilere açığım, şimdiden teşekkür ederim.
•Edifier W820NB Plus
•Anker Soundcore Life Q30
•Skullcandy Riff 2

•Edifier W820NB Plus.
•Anker Soundcore Life Q30.
•Skullcandy riff 2

Edifier'de kablolu kullanım yok sanırım ve şarj süresi daha az gidiyor Q30'a göre. Ben de arasında kalmıştım fakat bu özellikleriyle biraz daha öne çıkıyor gibi ve Q30 çok fazla kullanıcı tarafından pozitif geri dönüş almış.

Edifier'de kablolu kullanım yok sanırım ve şarj süresi daha az gidiyor Q30'a göre. Ben de arasında kalmıştım fakat bu özellikleriyle biraz daha öne çıkıyor gibi ve Q30 çok fazla kullanıcı tarafından pozitif geri dönüş almış.
Edifier W820NB Plus’ta kablolu kullanım var. W820NB Plus yoğun kullanımda 33 saat, Q30 40 saat çıkarıyor. Bir de W820NB Plus Bluetooth 5.2. Hangisi içine sinerse onu almalı.

Geri
Yukarı