2000 TL civarı kulak üstü kulaklık önerisi

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
Arkadaşlar merhaba 2000 TL civari bir bütceye sahibim. Sporda günlük hayatta kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum ama forumda gezdiğim kadarıyla bir kısmı JBL öneriyor, bir kısmı Anker öneriyor. Ne almalıyım?

Sporda kullanacaksan Anker kulakliklar ağır ve terletir. T520BT bakılabilir.

Katılıyorum. Arkadaşımda spor yapıyordu geçen yıl, Anker almıştı hem PC hem de spor için. PC için çok iyi diyordu ama sporda ağır geldiğini söyledi.

520 öneririm bende.

Sporda kulak üstü kulaklık asla önermiyorum hocam kulak içi çok daha konforlu oluyor 1 senedir kulak içi kullanıp spor yapıyorum kulak üstü kullanmayı denedim ama hiç konforlu olmuyor bench press yaparken misal kulaklığı çıkartman gerekebiliyor.

Sporda kullanacaksan Anker kulakliklar ağır ve terletir. T520BT bakılabilir.

Katılıyorum. Arkadaşımda spor yapıyordu geçen yıl, Anker almıştı hem PC hem de spor için. PC için çok iyi diyordu ama sporda ağır geldiğini söyledi.

520 öneririm bende.

Çoğu kişi JBL önermiyor kötülüyor ama hocam Anker'da sporda kullanılmaz.

Çoğu kişi JBL önermiyor kötülüyor ama hocam Anker'da sporda kullanılmaz.

Doğrudur ben airpod kullanıyordum sporda. En iyisi o vallahi. İlla kulak üstüyse her şekilde rahatsız eder zaten.

Doğrudur ben airpod kullanıyordum sporda. En iyisi o vallahi. İlla kulak üstüyse her şekilde rahatsız eder zaten.

Hocam ben şeyini anlamadım mesela 520 ile 560 arasında ne var hangisi alınmalı en iyisi 520 gibi geldi orta dereceli olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı