2000 TL Civarı Oyuncu Koltuğu Önerisi

Bütçe
2500
Mükemmel bir koltuk. Benim aldığım ürün keten kumaş olduğu için kendim montelerken biraz stres yaptım zira demir kısımlar sürtünce keseni yıpratıyor hızlıca. Bunun haricinde eksi bir yani yok buna bile eksi denmeyebilir ya hoş. Dikiş rengini seçebiliyorsunuz mesela bu da büyük bir artı.

Güle güle kullanın. Ben de Zio Fabric ile Xprime Titan XL arasında kaldım. Sizden ricam aradan geçen bir buçuk aylık süre boyunca kullanım tecrübelerinizi anlatabilir misiniz?

Zio koltuğunuzun iki yerinden ölçüm yapmanızı isteyebilir miyim?

1-Oturma genişliğini görselde kırmızı çizgi ile gösterdiğim kısımdan içten içe ölçebilir misiniz? Firma sayfasında dıştan dışa ölçmüş.

2-Sırt yaslama bölgesinde yeşil çizgi ile çizdiğim yeri ölçebilirseniz çok memnun olurum.

Dosya Ekleri

• oturma mesafesi.png
    oturma mesafesi.png
    61,2 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Güle güle kullanın. Ben de zio fabric ile XPrime titan XL arasında kaldım. Sizden ricam aradan geçen bir buçuk aylık süre boyunca kullanım tecrübelerinizi anlatabilir misiniz?

Zio koltuğunuzun iki yerinden ölçüm yapmanızı isteyebilir miyim?

1-oturma genişliğini görselde kırmızı çizgi ile gösterdiğim kısımdan içten içe ölçebilir misiniz? Firma sayfasında dıştan dışa ölçmüş.

2-sırt yaslama bölgesinde yeşil çizgi ile çizdiğim yeri ölçebilirseniz çok memnun olurum.

Hocam 1 hafta içinde yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı