2000 TL civarında notebook önerisi

Berkayyasa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, çalıştığım pozisyon gereği Excel ve Mail'i yoğunlukla kullanıyorum. Ofis dışında olduğum yanımda bunları kolayca kullanabileceğim, hafif ve şık bir notebook arıyorum. Aklımda iki tane model var ama pek kadar vermedim daha önce iki markayı da kullanmadım. Bunlar dışında da varsa önerinizi beklerim.

Lenovo IdeaPad S145-14IGM Intel Celeron N4000 4GB 128GB SSD Fiyatı
Casper Nirvana C350.4000-4C00X Intel Celeron N4000 4GB 120GB Fiyatı

Sana tavsiye edebileceğim tek şey Casper'i kafandan at bi kere.

Intel Celeron özel isteğiniz mi, tesadüfen mi buldunuz?
Tamamen tesadüfen , öyle denk gelmiş :)
.

Bu fiyata alınabilecek en iyi notebooklardan.
Teşekkürler, listeye ekledim 👍🏻

SSDsiz ve min 8GB RAMsiz bir laptop almanı tavsiye etmem. Bütçen dahilinde bu tip bir konfigürasyona ancak ikincielde ulaşabilirsin.

Ağırlık ve şıklık anlamında Hp Elitebook 840 G3lere bakabilirsin. Firmadan alırsan çoğu 3 ay garanti verir.

Sahip olduğu potansiyel açısından her zaman HP Elitebook 8470P tavsiye ederim. Boyasız saf alüminyum kasa, işlemcisi upgrade'e açık. Kalın ama çok daha ucuz. Zamanında i5'i çıkarıp i7-3630QM ile kullanmıştım. 4GBlı 3230M ile 1000TL. Alt kapak kaydırmalı, açıp SSD, RAM veya işlemci takılabilir kolaylıkla.

Son düzenleme:
SSDsiz ve min 8GB RAMsiz bir laptop almanı tavsiye etmem. Bütçen dahilinde bu tip bir konfigürasyona ancak ikincielde ulaşabilirsin.

Ağırlık ve şıklık anlamında Hp Elitebook 840 G3lere bakabilirsin. Firmadan alırsan çoğu 3 ay garanti verir.

Potansiyel olarak ben her zaman Elitebook 8470P tavsiye ederim. Boyasız saf alüminyum kasa, işlemcisi upgrade'e açık. Kalın ama çok daha ucuz. Zamanında i5'i çıkarıp i7-3630QM ile kullanmıştım.
Çok teşekkür ederim, bakacağım bu modele de.

Rica ederim.
8470P düşünürsen gene firmalardan garantili olarak al derim. Alt kapağı vidasız olduğundan direkt açılabiliyor. SSD'yi 250GB Samsung alsan 330TL. Satıcıya RAM'i totalde 8GB yap desen 50-100 oynar maks. 1500 altına mal olur. Ekran çözünürlüğü HD ya da HD+ olur ama hiç sıkıntı yaşamazsın, takılma HD ya da FHD olmasına.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı