2000 TL Custom Sıvı Soğutma Kasa Tavsiyesi

Mefrak

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bolu
Daha fazla  
Meslek
Hekim
İki adet 360 mm uzunluğunda ve 60 mm kalınlıkta radyatörü Pull - Push şeklinde sığdırabileceğim bilgisayar kasası önerisi istiyorum. Eğer yoksa bu sıvı hacmine yakın olabilecek kasa önerisi de olabilir. Bütçem 2000 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thermaltake The Tower 900 olabilir çift 480MM radyatör desteği var.
Burada kullanılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Thermaltake The Tower 900 olabilir çift 480MM radyatör desteği var.
Burada kullanılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Pull push yapmamış ama yapılabilir mi emin olamadım.

480MM takarsan en alttaki PSU'ya değebilir ama 360MM sorun olacağını düşünmüyorum.
Bir de Linus incelemiş ona da bakın isterseniz ancak pek bir şey göremedim.

Sizce tek pompa 2 adet 60 mm kalınlıkta 480 mm uzunlukta radyatör için yeterli olur mu?

İlk sistemimi 3 ay önce yaptım 1 adet 120 mm, 1 adet 360 mm 33 mm kalınlıklarında sadece push şeklinde kurdum fena olmadı ama biraz ekstrem yapmak istiyorum ikincisini merak ediyorum nasıl olur performansı. Corsair Obsidian 1000D 3.000 TL civarındayken almadım şimdi el yakıyor, büyük pişmalık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı