2000 TL ekran kartı hariç sistem toplama

Bütçe
2000
Yani o ekran kartı için daha fazla para harcamanız gerekebilir araştırmanız gerek o ekran kartının çalışması için gereken sistem parçalarını mesela o ekran kartına kötü bir işlemci alırsanız darboğaz yapabilir bu yüzdende verim alamazsınız, kısacası gerekli parçaları araştırmanız gerek.

B
Yani o ekran kartı için daha fazla para harcamanız gerekebilir araştırmanız gerek o ekran kartının çalışması için gereken sistem parçalarını mesela o ekran kartına kötü bir işlemci alırsanız darboğaz yapabilir bu yüzdende verim alamazsınız, kısacası gerekli parçaları araştırmanız gerek.
Biliyorum bende tavsiye almak istedim

Bu sisteme uygun olarak anakart ram gibi parçalar olarak ne önerirsiniz ?

Hocam, Intel'in eski işlemcileri var 2.el kaç para bilmiyorum 3.nesil i7 alırsanız güzel gider.
RAM olarak 6-8 GB alabilirsiniz zaten DDR3 olur.
Anakart olarak dediğim gibi işlemciye uygun anakartların arasından merak ettiklerinizi araştırabilirsiniz.
Geri kalan parçalar siz buraya atabilirsiniz incelerim.
Hocam şimdi fark ettim çok pahalanmış işlemciler i5 de alabilirsiniz.

Çok uğraştırıyor be hocam :D sizce bunu alırsam ve o ekran kartını taksam GTA V Call of Duty Warzone gibi oyunları sıkıntısız oynayabilir miyim?

Warzone çok zor ama diğer bir sürü popüler eski oyunu ya da yeni FPS oyunlarını açar o ekran kartı o RAM mesela Valorant'ı 200 FPS oynatır tahminim ama CS:GO vesaire oynayacaksanız SSD de almanız gerekli çünkü bende HDD vardı SSD aldım sırf CS:GO için ama 7 ay sonra bozuldu :(
Ve alacaksanız uğraşın en sonunda gururunu yaşarsınız :D
SSD alacaksanız Patriot Samsung SanDisk gibi markalara güvenebilirsiniz ama 7 ay sonra benim Patriot SSD'im bozuldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı